Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A ti pasitok is rákeres más csajokra közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés

Nem làjkolgat csak akivel napközben talàlkozik, megtetszik neki (gondolom) megjegyzni a nevét ês ràkeres :(

Nem lehet ilyen pofàtlan 2 év utàn :(


2013. márc. 23. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsiságból meg szoktam nézni néha olyan embereket, akikkel találkoztam (legyen az éppen fiú vagy lány).

Ez miért baj? És miért pofátlanság? De most tényleg...

21L

2013. márc. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem szokasa :)
2013. márc. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mert érdekes mód ezek a zsànerei. Barnàk, szépek.

Szóval nem fiú ismerõsõket próbàl ràkeresni hanem kis csajokra.

2013. márc. 23. 11:55
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Biztos rád unt, vagy semmi önbizalmad. Össze kéne kapni magad.
2013. márc. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Minden ember találkozik élete során számtalan olyan nővel / férfivel, aki a zsánere, de attól még a párját szereti. Tele van a világ jól kinéző emberekkel, erre kár féltékenykedni.

És ezt amúgy te honnan veszed, hogy rájuk keres? Megmutatja neked, hogy na vele találkoztam?

2013. márc. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ên sem keres rà pasikra!!

Elõzmények...tudod!

2013. márc. 23. 12:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem rohadt szánalmas, hogy annyira nem bízol a barátodban, hogy az előzményeiben turkálsz, aztán ide jössz picsogni, ahelyett, hogy megbeszélnéd vele a dolgot. Személy szerint semmi problémát nem látok abban, ha a pasim a közösségi portálokat arra használja, amire valók: embereket keres rajta. Kezeltesd a féltékenységi rohamaidat, mert a pasid bele fog unni egy idő után.
2013. márc. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam szakító ok lenne, ha a barátom nézegetné az előzményeimet, vagy sms-eimet vagy bármilyen személyes dolgomat titokban. Komolyan, ez annyira megalázó ránézve, gondolj már bele!
2013. márc. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!