Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Apasági teszt vagy válás? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apasági teszt vagy válás? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Felmerült a gyanú, hogy nem én vagyok a gyermekem apja.25 év után. Szeretnék apasági tesztet, de a nejem szerint én vagyok az apja, de ha megcsináltatom a tesztet, akkor köztünk mindennek vége, meg hogy nagyon sokat veszíthetek vele. Már a válásnál tartunk és nem merem megcsináltatni, mert a fiam nem szeretném elveszíteni. Ti mit tennétek?
2013. márc. 23. 16:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha ennyi éven át hazudott, főleg ilyen komoly dologban ..., én nem tudnék vele maradni!
2013. márc. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Csináltasd meg titokban!

Ha nem is te vagy az apja, de te nevelted fel, 25 éves fejjel biztos nem fog ellökni magától, csak mert nem te vagy a biológiai apja.

2013. márc. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Mármint ezt értelemszerűen a fiadra írtam.

A nejedről pedig annyit, hogyha már úgyis váltok, akkor nem mindegy?

2013. márc. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

hogy alakult ki a gyanú? ez érdekes, mert a gyerek nem hasonlít rád semennyire? nem értana kicsit bővebben

a gyereket ettől nem vesztenéd el, mert Te voltál vele

amúgy ciki, ha kiderül Te vagy az apja és nem hittél anyának, az is ha nem Te vagy

azért nem árt tudni, mert bármi történhet a gyerekkel, N

2013. márc. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha a válásnál tartotok akkor nem értem a feleséged részéről mi az hogy "ha megcsináltatod akkor köztünk mindennek vége". Ez egyébként szerintem elég egyértelműen utal arra hogy nem te vagy a vér szerinti apa.

Ha a fiad tud róla hogy ilyen kérdés felmerült, akkor jó lenne tudni az ő hozzáállását a témához. Egy normális ember szerintem vagy nem lenne rá kíváncsi, mert téged tart mindenhogy az apjának, vagy csupán kíváncsiságból támogatná a tesztet, de minthogy te gondoskodtál róla 25 évig, plusz nem is tudtál a dologról, így kétlem hogy bármit változtatna a viszonyotokon. Olyanról is hallottam már, hogy miután kiderült, hogy nem vér szerinti apukáról van szó, apa-fia sokkal jobban megértették egymást és jobban kijöttek. Beszélj a fiaddal mindenképpen. A feleséged pedig elég szemét ha ezek után ellened akarná hangolni a fiút.

2013. márc. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva a feleséged reakciója nem tűnik őszintének. Ha tudja hogy te vagy a biológiai apja a gyereknek akkor miért nem mindegy neki?

Egyébként lehet, hogy más az igazi apja, de 25 éven át fiadként szeretted és nevelted, a te fiad, efelől ne legyen kétséged.

Viszont ha ennyire kételkedsz hogy a biológiai apja nem te vagy, csináltasd meg. Jobb mint egész hátralevő életedben úgy tekinteni rá, hogy nem biztos hogy tőled van, mert egy idő után ez meg fogja keseríteni mindhármótok kapcsolatát. Már most is megkeseríti az alapján amit írtál. Elnyomni meg úgysem fogod tudni.

2013. márc. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Bármennyire is nehéz csináltasd meg.


Ha egy nő annyira ellenzi ezt és azt mondja hogy akkor váltok, akkor tuti biztos h NEM a tiéd a gyerek.

Különben azt mondaná hogy okés nyugodtan csináltasd meg max hülyének nézlek és te leszel a hitetlen f@sz.

2013. márc. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ez egy elég bonyolult dolog. Itt nem csak rólad van szó, hanem a fiadról is. Ő mit szól hozzá?

Mit változtatna a dolgokon ha kiderülne, hogy ő -vér szerint-nem a te fiad? Nagyon megkavarná a dolgokat.

Másrészt ott van a benned kavargó bizonytalanság, emészt és érthetően kíváncsi vagy.

Nem egyszerű. Ráadásul a feleséged is mintha zsarolna. Ha biztos benne, hogy a fiú a tiéd, akkor miért ellenzi ennyire?

Én azt hiszem megcsináltatnám, de csak ha előtte a fiammal meg tudom ezt beszélni, és ő is megérti, hogy bármi lesz a teszt eredménye, a kettőnk kapcsolatán nem változtat. Ha kiderül, hogy nem te vagy az apja, akkor eléggé felkavaró lesz.

2013. márc. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

nehéz, helyzetben vagy,nem irigyellek, sajnálom :(


pl szerintem ha a gyereked 25 évig az apukádként tekintett rád, te meg gondolom úgy is viselkedtél, ha kiderülne, hogy esetleg nem te vagy az apja, akkor is te nevelted fel, van már annyi esze, hogy ezt felfogja

ha a feleséged azzal zsarol, hogy ha megcsináltatod, vége lesz mindennek,és hogy TE veszthetsz sokat, ennek a kapcsolatnak így már alapból nincs túl szép jövöje


ugyanakkor ha te a gyermekedként tekintesz rá, ö meg az apjaként kezel, ennyiben is lehet maradni


a helyedben nem tudom, hogy döntenék, de remélem, ahelyesebbet választod :)

2013. márc. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Megcsináltatnám.


"Szeretnék apasági tesztet, de a nejem szerint én vagyok az apja, de ha megcsináltatom a tesztet, akkor köztünk mindennek vége, meg hogy nagyon sokat veszíthetek vele."


az a nő aki ezt mondja neked, az tudja az igazságot, hogy nem te vagy a gyereke apja.

2013. márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!