Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezelitek szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelitek szakítás után a szex és szeretet hiányt?

Figyelt kérdés
Úgy érzem megerőszakolok valakit...
2013. márc. 23. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Erőszakold a markod.
2013. márc. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Pretty_Fighter ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2013. márc. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél így van aki szakít. Majd megszokod amíg nem találsz mást.
2013. márc. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem fél éve dobott a barátnőm, 1-2 hétig így nem volt gond mert fel sem fogtam igazán a helyzetet, mert sajnos elég durva volt a szakítás, így azt kellett feldolgoznom hogy vége, többé nem láthatom, utána meg jött a szeretet hiány, hiányzott az hogy nem volt mellettem az ágyba, hiányzott az ölelése, a csókja, és kezdtem becsavarodni, 1 hónapig szenvedtem ez miatt, igaz hogy a munkahelyemen legalább lefoglaltam a gondolataim de sajnos arra is kihatással volt, de szerencsére nem lettek következményei mert sikerült időben leállítanom magam, plusz ugye a szex hiány is közre játszott, igaz hogy önkielégítés is van de sajnos az mégsem volt az igazi. Aztán csillapodott ez a dolog, igaz még nincs barátnőm de már ismerkedek.
2013. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok! de kérlek ne írjatok rám perverzek,mert a durva,hogy csak vele szexelnék.. és kezdek megőrülni:( rémálmaim vannak meg nem tudok tanulni...
2013. márc. 23. 19:14
 6/9 anonim ***** válasza:
úúú te szegény! És miket álmodsz? A barikák helyett farkincák ugrálnak át a kerítésen?
2013. márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen nektek tényleg marha vicces. Nem éltétek azt át,amit én szüleim válási cirkusza,ami még mindig tart. Ordibálások,verések,szegénység. Haláleset. Suliban cseszegetések,jegy romlás stb. Nem is értem. Ennyire bűn,hogy hiányzik az egyetlen öröm ami ért engem?
2013. márc. 23. 19:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem de el kell fogadnod hogy sajnos annak vége és új lapot kell nyitnod, ami nem lesz könnyű, de ha erős vagy sikerülhet. Eddig is kitartottál az életben ahogy írtad most is kifogsz.
2013. márc. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

én nehezen 22/F

te hány éves vagy?

2013. márc. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!