Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradtál már kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradtál már kapcsolatban úgy, hogy nem voltál szerelmes? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 15:20
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Én most ugyan ebben a helyzetben vagyok, mint te. 3 éve vagyok együtt a barátommal, most azt kéri változzak meg, de nem tudom, hogy megtegyem e. Nem tudom, megéri e változnom érte. Nem szeretem már úgy, mint régen, és sokat kéne ahhoz változnom, hogy olyan legyek, mint amilyennek szeretne látni, viszont nagyon nehéz elengedni őt. Neked is azt mondanám, hogy fuss, és még most élj, mert lehet nem ő az igazi.
2013. ápr. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Mi nagyon kevés ideig jártunk, előtte jól ismertük egymást, legelején a kapcsolatnak nagyon szerettem..de néhány hónap mulva csak így ah fúj már megint látnom kell..és hát megmondtam neki hogy nem szeretem, kiakadt és szakítottunk:)
2013. máj. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!