Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradtál már kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradtál már kapcsolatban úgy, hogy nem voltál szerelmes? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 15:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Szar volt, minél tovább húzod az időt a szakítással, annál rosszabb lesz. Én most szakítottam pár napja, egy ilyen kapcsolatom volt. Ha érdekel még valami, írj üzenetet.


18F

2013. márc. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
mi lett volna? szakitás:D
2013. márc. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

érdekes, de egy igazi komoly kapcsolat amiben együtt is élnek szerelemmel kezdődik, ez átalakul szeretetté,

szóval kedves kérdező erről csak az idősebbek tudnak Neked írni a tinik nem, mert ilyenben nem volt részük,

így vannak akik évekig, sőt életük végéig együtt maradnak, valahol csak pár évig N

2013. márc. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
nem csak tinik vannak itt, ahogy én sem vagyok az..
2013. márc. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Olyan kapcsolat nem létezik hosszú távon, hogy az együtt leélt 50 évből 50-et szerelmes vagy.. Szerelemmel kell kezdődnie, aminek át kell alakulnia szeretetté. Ha valóban választottál párt magadnak, akkor tűzön vízen át. Nem lesz mindig szerelem, de idővel azt is vissza lehet hozni. Szóval szerintem ha szeretet, kötődés megvan szerelem nélkül, akkor butaság emiatt szakítani. persze nem tizenéves korról beszélek.
2013. márc. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Igen, az első ilyen volt. Nem voltam belé szerelmes, viszont szerettem. 19 évesen jöttünk össze, távkapcsolat volt, 3 és fél évig voltunk együtt, a szexet kerültem, csúnya srác volt, de minden más jó volt vele. Végül ő szakított velem egy lány miatt, és elkezdtem élni. Kicsit elpazarolt időnek érzem, ha újra dönthetnék, nemet mondanék neki, de mindegy már megtaláltam a szerelmet, 5 éve együtt is élünk.

27N

2013. márc. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Skydive ***** válasza:
Volt ilyen. 6 évet voltam a lánnyal, de az utolsó év már nem kellett volna. Nekem ő volt a második neki én az első komoly kapcsolat. Ezért is volt nehéz az elválás, de mindketten jobban jártunk volna ha nem megszokásból akarunk kitartani egymás mellett. Sok bajtól megkíméltük volna egymást...
2013. márc. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

A szerelem nem marad meg örökké, nem szabad egy kapcsolatot eldobni azért mert már nem vagy szerelmes. Még lehetsz az, ugyanabba az emberbe is, csak kell egy kis idő, talán történt vmi mostanában ami miatt így érzed.

Az én exem is elhagyott mert úgy érezte már nem szerelmes, 4 évet voltunk együtt de annyira bebeszélte magának hogy az, hogy nem szerelmes már megváltozhatatlan hogy el is hagyott. Összejött egy lánnyal akivel persze teljes volt a tűz, ez volt 7 hónapja. Most fontolgatja hogy elhagyja a lányt mert már nem szerelmes. Hát :S

Aki egyszer ezt elkezdni nem fogja tudni abbahagyni, menekül a szerelembe állandóan, nem képes kitartani egy ember mellett sem. Pedig az élet nem mindig habostorta, az érzelmeink is olykor-olykor ingadoznak. Szerintem ehhez fel kell nőni érzelmileg...

2013. márc. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Pedig mi 5 éve vagyunk szerelmesek, nem múlt el az érzés. Ha nem hagyjuk, nem alszik ki a láng.
2013. márc. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
61%

19-20 éves korom között volt egy 10 hónapos kapcsolatom. az elején szerelmesnek éreztem magam, aztán történt valami, és ezért rájöttem hogy alapból nem szerelem volt amit éreztem. hülyén hangzik de inkább csak szerelmes akartam lenni. 10 hónapig bírtam. sok minden történt, még a kezemet is megkérte, de egyre nehezebb volt elviselni, féltem hogy nem lesz más akivel összejöhetnék és életem végéig egyedül maradok. sokat vívódtam mi legyen, szenvedtem. nem akartam egyedül maradni.


végül egy veszekedés közben elcsattant pofon ébresztett fel, hogy meneküljek ebből a kapcsolatból amíg nem késő, és szakítottam.


nem bántam meg. azóta már boldog házasságban élek, szerelemben. életem legjobb döntése volt otthagyni azt a másik srácot.


27/N

2013. márc. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!