Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a csajok nem képesek jelezni a való életben, ha tetszem nekik, miért van az, hogy rám csak fészbukkon tudnak nyomulni vagy jelezni, hogy tetszem nekik? Miért ilyenek a lányok?

Figyelt kérdés
Én úgy szeretném, ha élőbe is mondjuk a buszon vagy az utcán rám mosolyogna egy lány vagy valami normális jelet adna, amiből tudnám, hogy odamehetek hozzá, de nem, tök bambák néznek ki magukból, észre sem vesznek. Még nagyon régen egyszer mosolygott rám egy-két lány, de mára mintha mindenki a fészbukkon élne. Ez olyan kiábrándító. :/

2013. márc. 25. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Van, akire Facebookon se nyomulnak. Örülj neki, hogy rád legalább ott...
2013. márc. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert online bátrabb az ember (gondolj akár a 12éves troll szájkaratésokra, akár a flörtölő lányokra) mivel ha valami rosszul sül el mégse annyira személyes. megy a lelépés, esetleg tiltás. személyesen ha rosszul sül el a dolog mégse ugorhat le a buszról vagy csinál úgy mintha semmi se történt volna (: amúgy amennyire ő rád mosolyoghatna úgy te is rá (: feltételezem fiú vagy. Valamilyen szinten elvárt (jogosan) szokás hogy te kezdeményezz.
2013. márc. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Udvozollek 2013-ban, ifju baratom!
2013. márc. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert észre sem vesznek. Nem úgy közlekedik senki sem, hogy folyamatosan azt nézi, hogy mire mosolyoghatna rá.

Az édeskevés, ha első látásra szimpatikus vagy. Attól leszel vonzó, hogy jelek nélkül is meg mered szólítani.

2013. márc. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én egyszer mondtam egy fiúnak hogy tetszik de ő nem lépett semmit... Azóta ha tetszik egy fiú akkor mindig mosolygok,nézem,de egy fiú sem lép,se semmi. Így hát ne várjátok el hogy mosolyogjunk vagy valami jelet adjunk! Nektek is tenni kéne valamit az érdekében hogy mi is tegyünk valamit.
2013. márc. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát.. Nekem aki tetszik, lehet hogy furcsán hangzik, de nincs facebook-ja.. :D

És tisztára zavar, hogy nem tudunk soha beszélni, csak a suliban. (osztálytársam)

Meg van száma, de kicsit furin venné ki magát, ha egyszer csak dobnék neki egy üzit. Szóval marad az órai kommunikálás + a szünetek az órák között. Öhm. Szerintem már eléggé rájött a srác, hogy bele vagyok zúgva. Amióta tudja, azóta kiismerhetetlenül viselkedik.

Sokszor mosolygok rá, és mivel facén egyáltalán "nem tudok nyomulni", ezért csak a hagyományos út maradt. Így jártam. :D

Amúgy azért, mert facebookon nem kell félnie egy csajnak/pasinak, hogy hogyan néz ki, jól áll-e a haja, remeg-e a hangja stb. Így könnyű.. :D

L/14

2013. márc. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!