Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért idegesítem?

Figyelt kérdés
A párommal nagyon szeretjük egymást több éve vagyunk együtt. Működnek a testi és lelki dolgok is, de néha rájön, hogy idegesítem őt, úgy hogy nem csinálok semmit. Egyik pillanatban beszélgetünk nevetgélünk a következő pillanatban meg azt mondja hagyjam békén és hogy idegesítem, mikor megkérdem, hogy miért meg se szólaltam, akkor azt mondja nem tudja csak úgy a személyem egyáltalán. Egyszer már szakított velem akkor is ezt mondogatta egyre gyakrabban hogy idegesítem, de nem tudja megmondani, hogy miért. De szeret engem mondja is csak egyszerűen néha idegesítem és ilyenkor nem lehet hozzászólni. Legszívesebben csak eltűnnék ilyenkor a földről. A puszta jelenlétem idegesítő? Én nagyon szeretem őt,úgy érzem, hogy mindent megadok neki, szeretet megértést törődést stb. Nem értem. Természetesen ilyenkor magamat őrlöm és keresem a hibáimat hogy mi lehet idegesítő bennem. Köszönöm a segítséget, ha valaki ír nekem valami magyarázatot!

2013. márc. 26. 11:45
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Meg sem érdemel egy ilyen nőt ez a tahó ..
2013. márc. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Lehet túl sokat beszélsz, és talán ez idegesíti.:D
2013. márc. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Lehet borderline személyiségzavara van. ?
2013. márc. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan van valami oka, de lehet, hogy magának sem vallja be. Figyeljétek, milyen helyzetekben jön elő, mit csinálsz, mondasz, ő milyen lelkiállapotban van. Lehet, hogy nem szeret annyira mint te őt, és úgy érzi, fojtogatod a szereteteddel. Jó lenne szakember segítségét kérni.
2013. márc. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Borderline személyiség zavar?? Az micsoda? Beszélgetünk valamiről bármi általános dologról és egyszer csak hátat fordít és azt mondja hagyjam békén és ne szóljak hozzá. Én meg csak nézek ki a fejemből és általában pityergek de csak csendben hogy ne hallja meg. Nem értem mintha valami szörnyű nőszemély lennék. Régen baj volt vele hogy sokat járt a szám állítólag és feleslegesen, aztán erre rájöttem én is és azóta figyelek erre nagyon, és így is. Egyszerűen csak a jelenlétem idegesíti azt mondja,de az előtte lévő pillanatban még nem idegesítettem. Közben meg azt mondja mindig hogy szeret meg hogy velem akarja leélni az életet stb. Egyszerűen nem értem. Mintha kattanna egyet az agya és átváltozna. (Ja és nem iszik nem drogozik nem füvezik meg semmi ilyen hülyeség)
2013. márc. 26. 11:53
 6/41 anonim ***** válasza:
Na a borderline pont ilyen kattanós. Irány a pszichológus.
2013. márc. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Ez így nem állja meg a helyét, ha minden rendben van köztetek. Nem hinném hogy a személyed idegesítő őt, amikor működik minden köztetek. Nekem ilyet akkor szokott mondani a férjem, hogy idegesítem, amikor benne van valamiben/dolgozik én meg dumálok neki egyfolytában. Szóval adjon magyarázatot. Hogy mi idegesíti, mert csak akkor tudsz rajta változtatni. Mert ha ő sem tudja, akkor ki? Nem gyerek már, vállaljon felelősséget azért amit mond, mert ha a személyed zavarja, akkor az nagyon sértő és nincs értelme együtt lennetek
2013. márc. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Hát elég sértő úgy érzem mikor mondja főleg az az ember aki a legfontosabb a világon, mintha valaki rugdosna a földön mint egy darab rongyot. És tényleg ilyenkor csak fognám magam és elpárolognék mit a kámfor. De egyébként meg jól megvagyunk akár együttlét után kis idővel is képes ilyet mondani meg így viselkedni, na akkor aztán tényleg úgy eltűnnék a világból, hogy vissza se jönnék. Nem értem. Mikor kérdezem egyszerűen nem tudja, azt mondja hogy nem tudja miért idegesítem, de mondtam neki hogy akkor nem tudok változtatni ha nem tudom min kell. Mondta ezt a sok dumát meg hogy az ő dolgaiba ne szóljak bele(ne okoskodjak az ő szavaival) És azóta tényleg hagyom hogy úgy intézze a dolgait ahogy akarja nem szólok bele semmibe. De így is idegesítem szóval nem tudom.
2013. márc. 26. 12:01
 9/41 anonim ***** válasza:
Leírnád a korotokat ?!
2013. márc. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy nem tudja, hogy miért idegesíted.Szerintem nem akarja elmondani. Ilyet nem mondunk, ha tisztelem a másikat. Ha a férjem mond valami sértőt, akkor én pl rögtön rászólok, hogy normálisan is elmondhatja, hogy mi a baja. Nem kell tiszteletlennek lenni. Ez alap dolog, hogy a másikkal nem úgy beszélünk, mintha a s.ggünkből rántottuk volna ki. (bocsi a kifejezésért) Úgyhogy szólnék neki, hogy:ilyet ne mondjon, vagy mondja el hogy mi baja, vagy ne szóljon semmit, mert ez téged bánt, vagy amikor "idegesíted" akkor menjen ki a másik szobába és gondolkozzon el az érzésein. Ezekbe a hangulatingadozásokba én biztos megőrülnék és rámehetsz lelkileg is, mert egy idő után nem fogod tudni, hogy hányadán álltok és az önbecsülésed is lemehet a padló alá.
2013. márc. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!