Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért idegesítem?

Figyelt kérdés
A párommal nagyon szeretjük egymást több éve vagyunk együtt. Működnek a testi és lelki dolgok is, de néha rájön, hogy idegesítem őt, úgy hogy nem csinálok semmit. Egyik pillanatban beszélgetünk nevetgélünk a következő pillanatban meg azt mondja hagyjam békén és hogy idegesítem, mikor megkérdem, hogy miért meg se szólaltam, akkor azt mondja nem tudja csak úgy a személyem egyáltalán. Egyszer már szakított velem akkor is ezt mondogatta egyre gyakrabban hogy idegesítem, de nem tudja megmondani, hogy miért. De szeret engem mondja is csak egyszerűen néha idegesítem és ilyenkor nem lehet hozzászólni. Legszívesebben csak eltűnnék ilyenkor a földről. A puszta jelenlétem idegesítő? Én nagyon szeretem őt,úgy érzem, hogy mindent megadok neki, szeretet megértést törődést stb. Nem értem. Természetesen ilyenkor magamat őrlöm és keresem a hibáimat hogy mi lehet idegesítő bennem. Köszönöm a segítséget, ha valaki ír nekem valami magyarázatot!

2013. márc. 26. 11:45
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, az önbecsülésem már elég rossz helyen van, valahol a béke popsija alatt. Az a baj, hogy egyszer felemel az égig aztán meg puff le a legmélyére, és teljesen rajtam kívülálló okokból, szóval én ugyanolyan vagyok mindig nem vagyok egyszer ilyen egyszer olyan.Valamikor lehet vele beszélni bizonyos dolgokról tök normálisan és megértő másszor ugyanarról a témától felkapja a vizet és bumm már kiabál stb. Én meg csak nézek, hogy mi történik. Mondom neki hogy mondja el vagy hogy most miért mond ilyet, de olyankor csak azt hajtogatja már hogy hagyjam már békén és ne szólaljak meg..és jobbnak látom inkább hagyni mint teljesen felvinni az agy vizát és nyaggatni.
2013. márc. 26. 12:11
 12/41 anonim ***** válasza:
szóval a korotok ?
2013. márc. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
20as eleje
2013. márc. 26. 12:15
 14/41 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok, hogy írtok! Olyan kilátástalan ez a helyzet, közben meg minden rendben köztük, szóval van hogy egy hónap is eltelik ilyen kattanás nélkül úgy mond de már néha előre félek hogy mikor lesz megint. És ilyenkor aztán van hogy napokig nem találkozunk,még nem élünk úgy együtt vagyis nincs közös otthonunk. Egyszer már elveszítettem de aztán visszajött mert mondta hogy szeret engem és nem akar nélkülem lenni, de most nem tudom mi lesz nem szeretném elveszíteni.
2013. márc. 26. 12:20
 15/41 anonim ***** válasza:
Szeszélyes, ez biztos :) Figyeld meg, hogy mikor mondja ezt hogy idegesíted. Én pl, amikor a férjem hisztis, akkor látszik rajta, hogy jobban csapkod, vagy nem is köszön, csak leül, eszik, híreket olvas. Olyankor hagyom is, mert ha hozzászólnék tuti veszekedés lenne, mert fáradt. Majd jön magától. Figyeld meg, hogy mikor hogyan reagál. És aszerint cselekedj. Igen, meg kell tanulni egy nőnek azt, hogy mikor maradjon csendben, hogy ne érezze azt a férfi, hogy okoskodik, meg nyaggatja. De akkor ne szóljon, nem vagy "hülye" látni fogod hogy most rossz kedvű és inkább elmész a barátnőiddel moziba. És keress valami hobbit, vagy sportolj ami egy kicsit helyreteszi az önbizalmadat. És amikor durván szól hozzád, akkor csak annyit mondj neki hogy: adja meg a tiszteletet, mert teis ember vagy és nem a kutyája. De nyugodtan mondd, ne hisztizz. Majd ez helyreteszi szépen. Párszor elmondod ezt neki és akkor ha baja van, majd normálisan mondja, vagy nem mondja
2013. márc. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy neked kellene bármiben is változnod.

Viszont, ő nem fog megváltozni, mivel feltételezem ő szerinte ez tök normális, hogy így bánik veled.

Én biztos nem akarnám egy ilyennel leélni az életemet, aki a sárba tipor, mert épp olyan a hangulata. Most őszintén, ki nem sz*rja le az ő hangulatát? Őt érdekli, hogy te hogy érzel? A fent leírtakból azt gondolom, hogy nem.

Azt, hogy szeretlek, bárki mondhatja, bárkinek. De az, hogy tényleg így van, azt érezni kell. És azokat az apró gesztusok mutatják meg, mint például apró kedveskedés, odafigyelés, és az hogy nem beszélek úgy a másikkal, ahogy én sem akarnám, hogy beszéljenek velem, mert tisztelem annyira a másikat, és szeretem, hogy őt helyezem előtérben. Nálatok ez csak egyik részről működik (tőled) és ő meg csak elvárja, hogy te úgy ugrálj, ahogy ő fütyül.


Tudom, hogy nehéz döntés, de nem éri meg egy ilyen pasi mellett döntened ilyen fiatalon. Legalábbis én nem akarnék egy olyan mellett élni, aki azért kiabál velem, mert van rajtam sapka, utána meg azért mert nincs.


29/n

2013. márc. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Igen tudom, ez is igaz. Csak sajnálnám mert amúgy meg nagyon boldog vagyok vele, meg általában ilyenkor bocsánatot kér ha csúnyán beszél veem, de nem mindig. Nem tdudom mit tehetnék. Ha azt mondanám hogy vége akkor rohanna utánam szerintem, meg hát most veszekedések mindenhol vannak. Nem tudom. Figyelem én is a hangulatát és probálok ahhoz igazodni, de például a legutóbb tök jó kedve volt, persze lehet hogy belül nyomasztotta valami, és akkor a jókedvű nevetgélésből egy egymásnak hátat fordított este lett. Síri csendben és feszült levegővel. És nem tudok mit kezdeni vele. Igaz hogy néha én is úgy érzem hogy hát ő mikor nézi hogy velem mi van, mindig csak én lessem az ő kedvét, ebben is van valami, az meg hogy én mit érzek az le van szarva. Most is egy dologgal kapcsolatban lecseszett hogy xy-t miért nem mondtam neki, én meg közöltem vele, hogy mondtam csak éppen nem figyeltél ezek szerint mert mindig csak magaddal vagy elfoglalva. Nem ilyen szavakkal de ezt mondtam neki. Kicsit úgy érzem hogy csak róla szól a kapcsolat. De ezt se mondtham hogy mindig így van mert persze sokszor kedves meg aranyos meg hát normális, nyilván ha mindig ilyen kattant lenne akkor nem lennénk már együtt.
2013. márc. 26. 12:30
 18/41 A kérdező kommentje:
Igaza van mindenkinek! Bár én is kicsit idősebb és tapasztaltabb lennék ilyen téren. Én csak ülök és pityergek magamban ilyenkor, de őt ez is idegesíti mert nem érti hogy most miért sírok!!!!! :) Nincs kiút! Elmegyek apácának!! :D
2013. márc. 26. 12:32
 19/41 anonim ***** válasza:
Nézd meg hogy a szülei hogy viselkednek egymással. pl nálunk az is bevált, hogy látom apósomat, hogy viselkedik anyósommal. Szóval nem csodálom hogy az én férjem is szeszélyes. Figyeltem anyósomra, hogy ő hogyan kezeli, meg ha ezt a példát látta a férjem, akkor nyilván ő is azt hiszi ez a normális. Lehet rajta változtatni én férjem is sokat változott már jó irányba :) Bár néha ő is bekattan. De ehhez azért türelem és kitartás és szeretet kell. Ha amúgy megbízható és számíthatsz rá, akkor biztos, hogy szeret. Az tényleg, nem számít, hogy hányszor mondja, hogy mennyire a szeret, az a lényeg, hogy érezzed.
2013. márc. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Érzem!! Csak nem mindig!!! :) De amikor beteg voltam vagy korházba vagy bármi nagyobb bajba voltam akkor mindig ott hagyott csapot-papot és rohant hozzám. Tudom hogy szeret, de akkor mit tehetnék ezzel a dologgal? Volt már hogy azt is mondta régebben hogy ez ilyen se veled se nélküled kapcsolat. Na ezzel is rám hozta a frászt mindig. Nem értem, de közben teljesen úgy beszélünk a jövőről a gyerekekről meg mindenről hogy együtt képzeljük el ezeket a dolgokat. Olyan mintha magával harcolna néha. Mintha menne is meg maradna is. Lehet hogy mikor idegesítem akkor a fejében a kis hang azt mondja hogy menjen, de aztán a szíve jól pofon vágja a kishangot és maradásra bírja???? Miért enm tudtam egy egyszerűbb pasiba beleszeretni???!!!
2013. márc. 26. 12:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!