Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy járok valakivel, ha a sráccal már látatlanban is előítéletesek, és elutasítóak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 éves lány vagyok, magamat megbízhatónak tartom. Nagyon ritkán járok el itthonról bulizni, ha elmegyek az is pár utcányira van, barátokkal beszélgetni, meg filmezni, ilyesmik. Részeg sem voltam még sosem. Lelkiismeretesen tanulok, Budapest egyik elég erős gimnáziumában, és a bizonyítványom is kitűnő. Anyukám viszont nem bírja elviselni ezeket a barátaimat. Mindegyik barátnőmben is talál kivetni valót. "Ő cigizik, ő festeti a haját, ő bulizni jár..." Most van egy barátom, egy nyári társaságból ismerem, és úgy jöttünk össze. Elég hosszú ideig tartott mire végül járni kezdtünk, de most nagyon úgy néz ki ő komolyan gondolja. Én szerelmes vagyok belé, már régóta... Szóval én is komolyan gondolom. Csakhogy ő fiatalabb nálam pár hónappal. Ez anyukámnak már akkor sem tetszett, mikor csak barátkoztam vele. Ezen kívül probléma még az, hogy ő nem gimibe jár, hanem autószerelő szakközépbe, tehát nem elég jó nekem, és, hogy régen ismerte gyerekkorában az anyukáját, és túl egyszerű volt számára. Összegezve túl komolytalan, és nem elég jó nekem. Pedig a srácot még egyszer sem látta. De nem is akarja. Elmondani sem merem neki, félek, hogy eltilt tőle. Mit tehetnék? Egyáltalán miért viselkedik így, mikor már nem vagyok kislány, és jövőre 18 leszek?!


2013. márc. 26. 20:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

sajnálom anyudat, téged még jobban

nem te vagy egyedül ilyen helyzetben, ne aggódj :D

2013. márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!