Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fura osztálytárs (több lent)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura osztálytárs (több lent)?

Figyelt kérdés

Ebben az évben jött egy új osztálytársunk. Nem ismerem még csak 8 hónapja, mert az előtt soha nem találkoztunk, ő az ország másik felében lakott.

Eleinte nem érdekelt, mert itt Erdélyben szinte megszokott hogy minden évben kap az ember valami új oszt. társat,de aztán kicsit megváltozott kettőnk hozzáállása a másikhoz, mert kiderült hogy valami fura telepátia vagy mi van köztünk....vagyis mindig azt csinál/gondol/olyan jegyeket kap/úgy beszél mint én. Az elején ez nagyon zavaró meg idegesítő volt, de már megszoktuk. Többet beszélgettünk, jobban megismertem és ő is engem. Sosem gondolkodtunk a másikról "úgy" mert neki is meg nekem is volt valaki "függőben" de nekem nem jött össze a dolog a másik sráccal, ő meg még próbálkozik de az övé is távkapcsolatnak ígérkezik. Kb. egy hónapja kezdtem fantáziálni hogy mi lenne ha... meg ő is szokott jeleket adni... de az a baj hogy mindig eszembe jut a másik fiú, aki igazán kellett volna meg minden. Mostanában nagyon eltávolodtunk egymástól a "klónommal", és nagyon hiányzik. A baj csak az hogy nincsenek igazi barátaim. Lányokkal nem értek szót a fiúkkal meg nem lehet mert az emberből rögtön k*rvát vagy r*bancot csinál a jó nép....Tehát nagyon de nagyon egyedül érzem magam, és jelenleg is nagyon szeretném ha valakiben bízhatnék és szeretne és én is őt, mert nagyon nehezen tudok embereket szeretni régebbi dolgok miatt...

Ő mindenkit ott hagyott mikor elköltöztek, ő is egyedül van és nem akarják befogadni, mert egy egyéniség, olyan mint én, pontosan olyan. Pár napja nem tudunk elmenni úgy egymás mellett hogy ne érjünk csak egy kicsit is a másikhoz, de ezt nem mondjuk ki. Mindig kellene a másiktól egy szoros ölelés, mert mi eddig sem kellett föltétlenül kimondjuk a dolgainkat, csak értettük a másikat. Érzem hogy ő is nagyon akarna engem, bár mindig a leendő barátnőjéről beszél és én is a másik fiúról és ezért nincs harag se semmi, mert én érzem és gondolom ő is, hogy nem engedjük egymást nyugodni..

A kérdés csak az hogy tudnám elfelejteni? . Nagyon mély és fura dolgok történtek... hozzám senki sem volt ilyen közel.. de.. nem akarok járni vele.. nem lenne értelme, nem vagyok hozzá való. El akarom felejteni, kiverni a fejemből és távol tartani magam tőle de nem megy. Mit tudnék tenni hogy elfelejtsem ezt az egészet és normálisan nézzek rá? 14/l



2013. márc. 27. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
AHh fogd fel hogy 14 éves kisgyerek vagy, mint mindenki más és az idő feledtet. Ennyi.
2013. márc. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az en velemenyem az hogy mar valoszinu szerelmes vagy, tudom tapasztalat mikor igy beszelunk mi lanyok egy sracrol akkor szerelem all a hatterben, csak meg nem ismerted fel. Ha osztalytarsak vagytok nem nagyon tudod elfelejteni mert nap mint nap talakoztok...probalj meg beszelni vele es majd eldol hogy mi lesz kapcsolat vagy csak baratsag :) Drukkolok a kapcsolatert mert ahogy leirtad osszeillo parok vagytok:)
2013. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok én szerelmes.. hogy legyek? . Ő mondjuk az egyetlen akit elviselek magam körül de....de akkor is én úgy gondolom ehhez még nem értem meg... és most nem is kellene, még várhat ez az egész dolog, most valahogy inkább barátokat szeretnék meg sikeres lenni a tanulás terén.. így viszont nemmegy.
2013. márc. 27. 19:57
 4/6 anonim válasza:
A szerelem nem akkor jon mikor megertel....de te tudod
2013. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem érzem magam késznek arra hogy valakivel összejöjjek . Eléggé fura volna meg .. nem is lenne nagyon értelme ilyen hamar kiélni magam. az majd később is elér, most jó erős barátság kéne.. csak egy ember, nem sok csak egy. csak az a baj hogy lányokkal nem tudok barátkozni, utálom őket mert hisztisek, idegesítőek, mindig beleszólnak az ember dolgaiba és olyan mintha mikrofonba beszélnék.... a fiúk sokkal "Másabbak".
2013. márc. 27. 20:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Másfél, két percet vettél el az életemből ezzel a gagyi kérdéssel...

Most ez elég szarul esik.

2013. márc. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!