Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aggódnom kellene? Jogos volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódnom kellene? Jogos volt a felháborodásom?

Figyelt kérdés
A pasim egyik lány ismerőse nálam érdeklődik mindig, hogy hogy van a pasim, hogy megy neki a suli, hova jár bulizni stb... Erre mindig mondtam neki, kérdezd meg tőle, különben is mit érdekel? Utána nemsokkal később a barátom felhívott, hogy miért beszéltem csúnyán azzal a lánnyal. Én erre mondtam neki, hogy Tessék? Semmi csúnyát nem mondtam, sőt, kíváncsi lennék, hogy miért véded be? --- Erre letette a telefont.
2013. márc. 28. 09:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogosan háborodtál fel.
2013. márc. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is jogos a lány valószinüleg ezt akarta eljátszani
2013. márc. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem jogos. A lány valószínű a régi barátja, vagy volt osztálytársa és csak szimplán érdeklődött a barátod felől. Mivel a lány nem ismer téged annyira csak a barátod, így a barátod lesz a közös pont, amiről/akiről beszélni lehet. ... Udvariasságból is kérdezhette, meg azért is hogy ne álljatok ott kukán/csendben.

Én biztos nem rágnék be ilyenre.


De te tudod igazából hogy hogy is volt ez...ha te úgy gondolod hogy a lány azért kérdezi ezeket mert tetszik neki a barátod és szeretne a nyomába szegődni, akkor cselekedj ennek megfelelően.


Bár kétlem. Ha akarna valamit a lány, akkor nem nálad érdeklődne, hanem a pasidra szállna rá.

2013. márc. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Régen a pasim bele volt zúgva, ezt tudom. Együtt jártak kondizni, és mindig ott vásárolt, ahol a csaj dolgozott. Szóval van okom rá. És a csaj fb-n kérdezi tőlem, az életben meg elfordítja a fejét, ha meglát engem.
2013. márc. 28. 10:01
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sem érzem jogosnak a felháborodásod. Szerintem az pozitív dolog, hogy nálad érdeklődik a fiúról, nem pedig direktbe hozzá megy. Így kicsit olyan, hogy tiszteletben tartja, hogy a barátnője vagy.

Persze lehet, hogy valami női praktika, de férfiként én nem ezt látom bele.


Minden esetre a pasidtól elég nagy bunkóság, ha csak úgy levágja a telefont beszélgetés közben.

2013. márc. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 ASOT ***** válasza:
tutira odavan a barátodért, de próbál egy jó "lány-barát" viszonyt mutatni.
2013. márc. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sem volt jogos, ráadásul (ne haragudj, nem bántásként mondom), elég ügyetlenül kezelted a helyzetet. Azért nem volt jogos, mert valószínűleg ha az a lány akar valamit a barátodtól, nem tőled fog érdeklődni. Ügyetlenül pedig azért kezelted, mert ezzel a kifakadásoddal azt sugalltad, hogy féltékeny vagy, nem bízol magadban és úgy érzed, hogy veszélyes rád nézve a lány, tehát a barátod érzéseiben sem bízol teljesen. Lehet, hogy nem így van, de ez jön le a viselkedésedből. Ha eddig nem fordult meg annak a lánynak a fejében, hogy esetleg nincs köztetek minden rendben, akkor most meg fog. Attól függetlenül, hogy valószínűleg semmit nem akar a barátodtól.
2013. márc. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ja! Így már mindjárt más. Facebookon írogat neked?! ultra gáz!

Ezt nem írtad a kérdéshez, pedig fontos elem.

Az hittem szóban kérdezgetett, mert találkoztatok a buszon vagy suliba...


Jól tetted hogy leoltottad a lányt. Ne irkáljon neked. Mit akar ezzel elérni? A barátod meg elég bunkó hogy lecsapja a telefont és a csajt védi...


Én elgondolkoznék ezen a kapcsolaton...

2013. márc. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Írtam, de látom kevesen figyelnek oda. Hogy az életben ez a csaj rám se néz, ha igen, akkor fintorog, nem köszön, de bezzeg fb-n mindig rám ír. Ezért már kicsit elegem lett belőle. Bocsi, ha nem vagyok kedves egy "ilyennel".
2013. márc. 28. 10:19
 10/14 anonim ***** válasza:

5 vagyok.


A csajt hagyd a fenébe! Ha csak fb-n zaklat ne válaszolj neki egyáltalán. Viszont sokkal fontosabb, hogy azt kiderítsd, hogy a pasid hányadán áll vele. Mert ez a lényeg. Ha régen be volt esve a csajba, ahogy írod az nem egy jó jel. Ennyiből amit írsz, úgy tűnik most a lány is lekezdett érdeklődni iránta, a barátodnak meg nem közömbös még most se.


Változtatok a korábbi véleményemen. Jogos a felháborodásod. Bár én nem így intéztem volna.

2013. márc. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!