Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnak olyan nőkkel együtt lenni férfik, akik csak a pénz miatt vannak vele?

Figyelt kérdés
Nem tudom elképzelni, hogyan lehetnek olyan pasik olyan nőkkel akik számítóak, nem őt szeretik, hanem a pénzét. Egy ilyen általában felszínes érzelemmentes nő, amivel borzalom lehet együtt élni.
2013. márc. 28. 11:09
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

9-es ott meg csökken a vagyonod valamiért akkor megy el mert jajjdeolyaanroszulélünk már :D


Hát szerintem azt lehet érezni, egy olyan nő felszínesebb, nem ad annyi érzelmet neked szerintem, hiszen pénzedet szereti nem téged

2013. márc. 28. 11:24
 12/30 anonim ***** válasza:

Olvasom a kommenteket és azon gondolkodom hova sülyedhet még a világ.

L/19

2013. márc. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

ma 11:25


Egyetértek. Szánalom!

2013. márc. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Mert jó nő és büszkeséggel tölti el hogy mutogathatja, estenként meg d*ghatja. Ha csóró lenne nem valószínű hogy ilyen nője lenne. Egy idő után meg úgyis megszokja. Nem mindenki olyan, hogy rendszeresen váltogatja őket, hiába tehetné meg.
2013. márc. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

12-es

Pontosan ezen a kérdésen mutatkozik ki hogy valóban mit akar mai világban egy pasi, azért akar nőt, hogy szexeljen vele meg vigye körbe mutogassa a plázába, sajnos érzelmek kihaltak bennünk :((

2013. márc. 28. 11:28
 16/30 anonim ***** válasza:
73%

"Olvasom a kommenteket és azon gondolkodom hova sülyedhet még a világ."


Ja mert amikor érdekházzaságok voltak, amikor tizenéves gyerekeket adtak el, hogy egyben legyen a birtok, amikor a szülők előre eldöntötték, hogy ki kivel kerül össze az jó volt mi?


Azért mert a lovat BMWre cseréltük attól a világ, az emberek még nem változnak.

2013. márc. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
#11-re: Ha elfogy a pénzed, legtöbb esetben az "igaz szerelem" is elmulik, tehát semmi különbség. (Ismertem ilyen kapcsolatokat,) és nem ugy megy, hogy a nö odaáll a f elé és azt mondja, akkor rakom szét, ha ezt vagy azt megveszed. Ugyan ugy megvan a kapcsolatban az érzelmi töltöttség is. Talán még jobban kiszámithato is az ilyen "számito" nö.
2013. márc. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Én nagyon gazdag családból származom (III. kerület hegyvidék felső 10 ezer rész), nagyon jól menő családi cégben dolgozom, a céget én fogom kapni stb stb, egyedüli örökös. Volt az elején mikor nagyon jó nő rám akaszkodott, mindig nagyon gyorsan lekoptattam, látszott mit akart. Most úgy ismerkedek, hogy szegény vagyok, sokkal nehezebb így tény, de engem szeret és nem azt amit apukám a seggem alá tett.
2013. márc. 28. 11:43
 19/30 LeftBehind ***** válasza:

A magány nagy úr tud lenni.

"Pontosan ezen a kérdésen mutatkozik ki hogy valóban mit akar mai világban egy pasi" - pontosan ezen a válaszon mutatkozik meg,hogy a csajok kiket hívnak pasinak. Amúgy megkérdezném,szerinted hány ilyen "pasi" élvezi azt,hogy neki nem jutott más csak a pénzéhes hárpiák? Szerintem nem sok.

2013. márc. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
16de így nem is fog vàltozni a vilàg amíg a férfiak így viselkednek
2013. márc. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!