Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelemnek feltétlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelemnek feltétlenül szeretetté kell alakulnia?

Figyelt kérdés
Volt egy 5 éves kapcsolatom, aminek a végefelé már ezt éreztem. Aztán felrugtam az egészet, mert szerintem ez igy nem helyes. Aztán beszélgettem más emberekkel akik már házasságban vannak vagy hosszu kapcsolatban. Szerintük ez teljesen normális. Én sajnos ezt nem akarom elfogadni. Inkább egyedül maradok életem végéig, de arra a nőre akit elveszek 15-20 év mulva is szerelmesen akarok nézni. Én élek csak álomvilágban?
2008. jún. 11. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a szerelem nem tart örökké... a biológiai/kémiai folyamatok kb max 18-30 hónapig tartanak és utána szeretet lesz belőle.

Mondjuk szerintem simán elképzelhető hogy újra és újra szerelmes leszel valakibe.

2008. jún. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után a szerelem "átalakul" szerette. De igaza van az elöttem hozzászólónak. Lehet, hogy újra és újra szerelmes leszel belé.
2008. jún. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szeretetté*
2008. jún. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyan 50 körüli házaspárt, akik most is szerelmesek egymásba.

Szóval nem lehetetlen.


De nem gondolom, hogy az baj, hogy egy szenvedélyes szerelem átalakul higgadt, kiszámítható, biztonságot adó szeretetkapcsolattá.

2008. jún. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szerintem baj. Az már a megszokás... jön a duma, hogy öreg vagyok már hogy ujat kezdjek, végülis nem rossz, nincs jobb, hát a gyerekek miatt mostmár nem... és igy tovább.

Az ujra ujra beleszerelmesedést még el tudom képzelni.

2008. jún. 11. 17:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Én szinte újra és újra szerelmes leszek a barátomba!!!Mikor már úgy érzem h ez scak szeretet,hirtelen elég egy pillantás,és őrülten szerelmes leszek!!!

Igenis létezik!!

2008. jún. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

egy szerelem sosem tud szeretetté alakulni, vagy ha igen, akkor is nagyon erőltetet lesz és akkor is előbb-utóbb végleges szakítás lesz a vége.

A szeretet viszont sokszor nagyon könnyen át tud alakulni szerelemmé:-)

2010. dec. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!