Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ölhetném ki a vágyaimat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ölhetném ki a vágyaimat, a szerelem, szex és maguk a lányok iránt?

Figyelt kérdés
Ritka ronda selejtre sikeresett egy gyerek vagyok, így érthető, ha egy lány, nő sem tud vonzódni hozzám se szexuálisan, se lelkileg. Én megértettem ezt, de néha előtörnek a szánalmas vágyaim akár csak annyira is, hogy szeressek, öleljek egy lányt, de van, amikor inkább a szex hiányzik. A legjobb az lenne, ha végleg ki tudnám ölni az érzéseimet, vágyaimat és egy érzéketlen, szívtelen robottá tudnék válni, akkor nem fájna úgy, mint ahogy most fáj...
2013. márc. 29. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Járj el sportolni,töröld ki ezt a negatív gondolkodást és legalább nézzél ki valahogy.

Az alkatod és a gondolkodásod legyen rendben ha ronda vagy

2013. márc. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Kérdés a válaszolókhoz: szerintetek ezeket 1-5 ember írklája ki, vagy tényleg ennyi gyökér van? Am fújj a füledbe lidocaint hátha jut az agyadba is :DD
2013. márc. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Valószínűleg ugyanaz, mert ha megnézed a toplistát, valakinek 150 fölött van a kérdésekért a pont. 3 pont egy kérdés... 150/3=50. 50 kérdés/hónap. Azért az nem semmi :D
2013. márc. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
aztap*csa...:D
2013. márc. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sőt, valakinek most nézem 633. Kegyetlen.
2013. márc. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kasztrálás!:)
2013. márc. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az a GeGeL nevű gyerek írogatja ezeket... neki 216 pontja van kérdésért és rám nem egyszer írt már, próbálkozva valami gyenge szöveggel, hogy ismerkedjünk...
2013. márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
tanulj, hogy jó állásod legyen és sokat keress! aztán mehetsz ku*rvázni! gyönyörű lányok szop*ják a fa*szzt ha elég pénzed van, szóval hajrá!
2013. márc. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Heroin?
2013. márc. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Zsömii válasza:
Én azt gondolom,h előbb-utóbb még a csúnyákra is rátalál a szerelem... :) (ezt most ne vedd sértésnek)
2013. márc. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!