Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünet alatti dugás megcsalásn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünet alatti dugás megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Még nyáron tartottunk 1 hónap szünetet a barátnőmmel és én az alatt elmentem pár haverommal egy szórakozóhelyre ahol egyszerre többen is voltunk egy lánnyal, aztán pár nappal később ugyanazzal a lánnyal egyedül. Azért is történt ez meg mert nagyon elhanyagolt és nem volt hajlandó szexelni velem már hetekkel azelőtt, pedig tudja hogy nem bírom sokáig. Ezt most valahogy megtudta és ki van rám akadva, a szakításunkat tervezi. Szerintem ez nem számít megcsalásnak, szerinte igen. Kinek van igaza?

25/F


2013. márc. 29. 23:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%
6-os vagyok! Biztosan megvolt annak is az oka, hogy nem feküdt le Veled. Ha korábban működött a szex és most viszont nem, annak lehetnek akár lelki eredetű okai is. A szex/szeretkezés egy párkapcsolatban kicsit többről szól mint egy alkalmi kapcsolatban, ha nincs harmónia, békesség az ember nem tud úgy ráhangolódni mintha minden rendben volna. Lehet, hogy ez Neked működött volna, de talán a barátnődet bántotta valami Veled kapcsolatban és nem volt hozzá kedve így. Megkérdezted erről Őt? Mert ha nem, talán meg kellett volna.
2013. márc. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Akárhányszor kérdeztem sose mondott értelmeset. Erről nem én tehetek.
2013. márc. 29. 23:37
 13/17 anonim ***** válasza:
7%

aszerint a 8 pasi szerint, akik mindig megkeresnek a szüneteikben, nem az.

szerintem sem, a szünet azt jelenti hogy nincs kapcsolat, egy nagy gondolkozási idő hogy kell-e nekem az a csaj v. pasi, v. nem.

ilyen meg előzetes kapcsolat nélkül is mindig van, amikor kiszemelünk valakit.

egyébként a legtöbbször ezért van, mert a csaj apácát játszik. én se akarnék olyan pasi mellett lenni, akivel eltelik 1 hónap szex nélkül.

ennyiből, mondjuk lehetnénk szimpla haverok is... meg kellene érteniük ezeknek a lányoknak, az ember egy idő után már kinő az oviskorból és nem elégíti ki a kézenfogva sétálás

2013. márc. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Szunet alatt persze, hogy nem szamit megcsalasnak. Erdekes felfogasa lehet szegenykenek.
2013. márc. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem számít annak.


Pont azért szünet... Hogy kipróbáld milyen nélküle (és esetleg mással).

2013. ápr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A szünet a szakítás kezdete. Nos szex sem volt előtte, így ebből adódóan szerintem a barátnőd a szakítás felé hajlott volna, amiből valami miatt - talán csak nem volt jó oka rá - csak szünet lett. Viszont most, hogy voltál másik lánnyal már van egy nagyon jó oka, hogy tudjon veled szakítani és ezért van felháborodva.


Egyébként szerintem neked van igazad, ez nem megcsalás.

2013. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
''Dehát szakításban voltunk!!!!!!"
2013. ápr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!