Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez inkább tanács lenne. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, van egy lány, nagyon aranyos,kedves, és nagyon szép.Én is bejövök neki, de ő 2 évvel fiatalabb mint én szerintem éretlen lenne egy kapcsolathoz.Szerintetek megpróbáljam később vele?
2013. márc. 30. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Érett??:D Még te sem vagy az, nem hogy ő..
2013. márc. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11 évesen?? :) Elég vicces lenne :)
2013. márc. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szexhez még fiatalok vagytok, de attól, hogy barátkoztok még egyikötöknek sem lesz semmi baja.
2013. márc. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nikili válasza:
Hívd el állatkertbe, libegőzni, vadasparkba, de a csókot meg a szájrapuszit is bőven hanyagold még. Legyél mellette, hogy tudja, fontos neked. De ne nyomulj, a szexet meg végképp felejtsétek még el!!!
2013. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Baccardi01 ***** válasza:
Szerintem egy csókban sincs semmi kivetni való.
2013. márc. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!