Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes próbálkoznom, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes próbálkoznom, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Össze jöttem egy lánnyal, nem volt hosszú idő, pár hét de én nagyon megszerettem, jobban mint eddig bárkit. Nem is volt semmi gond, találkoztunk a múltkor is, de aztán megjelentek haveromék, aztán a csaj kb le se sz*rt. Én egy másik lánynak mondtam hülyeségből, hogy de szép, hátha barátnőm észre veszi magát, de nem, ehelyett besértődött. Aztán míg elmentem valahova legjobb haverommal beszélgetett, aki szerintem tele beszélte a fejét. És mondta a csaj, hogy kiábrándult belőlem, mert mindig iszom pedig azt mondtam megváltozok miatt. Megjegyzem ő is ugyan azt csinálja..

Aztán azzal a haverommal akivel beszélt elkezdtek kavarni most meg össze jöttek. Ő is egyfolytában iszik, nem értem akkor ezt sem.. Nem értem, ha elvileg szeretett hogy múlt ez el pár óra alatt.

Szerintetek érdemes lenne próbálkoznom, hátha sikerül vissza szerezni, vagy hagyjak egy ilyen csajt, bármennyire is szeretem, mert mindig ugyan ezek a dolgok történnének? (megcsal, stb..)


2013. márc. 31. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:

minek akarsz te visszaszerezni egy ilyen nőt? Én inkább lerázni probálnám amilyen gyorsan csak lehet... :)

képzeld már el miylen kapcsoaltotok lenne már? Üvegbura alatt kell tartanod mert a postás jo reggelt kíván neki egyik nap erre ö azonnal kiábrándul majd belőled... nevettséges.

2013. márc. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Baccardi01 ***** válasza:
Hagyjad a fenébe. Egy szót sem érdemel az ilyen nő.
2013. márc. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyerekes a csaj..hagyjad..ùgysem fogja fel...

Nkomolyan

2013. márc. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Állítólag a leghosszabb kapcsolata 5 hónap volt, nekem 4 év. Reménykedtem benne, hogy majd velem lesz sokáig ha nem is örökre... Hogy tudnám elfelejteni?

Egyetlen szerencse, hogy legalább nem egy helyen lakunk így akivel össze jött sem tud mindig vele lenni úgyhogy mivel egy társaságba járunk azzal a haverommal, legalább nem tudja olyan sűrűn oda hívni a csajt így nem kell látnom.. Bár szerintem ő is ugyan úgy fog járni mint én..

2013. márc. 31. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!