Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha annak ellenére is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha annak ellenére is fönt vagyok társkereső oldalakon, ha van barátom és csak ismerkedés céljából vagyok fent?

Figyelt kérdés
Van egy pár ilyen oldal ahol fönt vagyok, de SZIGORÚAN csak ismerkedés céljából. Ha vmelyik pasi kedeményezni szeretne mindenképpen elmondanám neki, hogy "bocs, de van barátom". Egyébként eég hűségesnek mondhatom magamat. Sose csaltam még meg a barátomat. Max csak fantáziálgatni szoktam, de nem elötte és úgy gondolom az teljesen természetes. Elég gáz a társkereső oldal? Barátomnak elmondjam?
2008. jún. 11. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én a barátommal egy társkereső oldalon ismerkedtem meg, közel két évvel ezelőtt. Egyikőnk se törölte magát - még. Néha felnéz ő is, megnézi, kapott-e levelet esetleg, de -szerencsére :D- sehol semmi. Én néha kapok, de akkor a válasz: sorry, de nem keresek társat.

Látod, én is fenn vagyok és mégsem csaltam meg a barátomat.

Elmondani neki szerintem felesleges, ha tényleg csak "barátokat keresel".

2008. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen barátokat. Tényleg nem állna szándékomban megcsalni. Amúgy köszi
2008. jún. 11. 19:55
 3/11 anonim ***** válasza:
ez sztem normális h regelve vagy, de az már gáz lenne ha idegen pasikkal chatelnél ismerkedés céljából.ez így nem gát ahogy te csinálod, csak maradjon így is!:)
2008. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha az en pasim fent lene tarskereso oldalon akkor biztos nem esne jol nekem...Neked jol esne ha a baratod ezt csinalna? Miert van szukseged mas emberekre, mas pasikra ha neked ott a baratod? Meg nem tartom nagyon termeszetesnek h azon fantazialgass h megtudnad csalni...ha O gondolkodna ezen? szerintem sertve erezned magad...Nem? szerintem hagyd eeket az oldalakat ha tenyleg szereted a baratodat...Nem akartam szemrehanyo lenni (nem is volt ez szemrehanyas) csak igy gondolom...
2008. jún. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor normális, ha már eleve a profilodba beírod, hogy van párod, és csak barátkozni szeretnél. És ezt be is tartod.
2008. jún. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szentem hogy fent vagy társkeresőn azzal szentem semmi baj nincs ismerkedni lehet még vagy nem ??És szentem fantáziálgatni is lehet...mivel a pasid ha meg lát egy csajt (bárhol)ő neki is eszébe jut egy-két dolog...mivel férfi.de ha te megbízol benne meg ő is benned akkor szentem smemi probléma nem lehet..nyugodtan ismerkedj hiszen a barátok fontosak..De azt mindenesetleg mond el neki .. hogy fent vagy ..szentem nem fog haragudni ha szeret akkor biztos nem fog...na cijjóka
2008. jún. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat. Amúgy tényleg nem akarom őt megcsalni és a profilomon is rajta van hogy csak ismerkedni szeretnék. Az, hogy fantáziálgatok erről-arról szerintem tök normális hiszen mindenki szokott :P Szerintem.
2008. jún. 11. 20:46
 8/11 anonim ***** válasza:
A profilodon rajta van, hogy csak ismerkedni (barátkozni) szeretnél ÉS VAN PÁROD! Ugye?
2008. jún. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen
2008. jún. 12. 15:50
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem,tök gáz!!!!te mit szólnál ha a barátod is fenn lenne egy ilyen oldalon és csak "ismerkedne"???meg néha fantáziálgatsz!!!szerintem te nem a megfelelő kapcsolatban élsz!nekem eszemben sincs ismerkedni,mert max. boldog vagyok!
2008. jún. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!