Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexkapcsolatban megtilthatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban megtilthatom a lánynak, hogy mással is találkozgasson?

Figyelt kérdés
Engem zavar.
2013. ápr. 1. 12:47
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

Semmilyen kapcsolatban nem tilthatsz meg a másiknak semmit, hanem megfogalmazhatod az elvárásaidat, vágyaidat, és meghallgathatod az övét, és az alapján tudsz dönteni valaki mellett, hogy mindent összevetve őt akarod-e.

Szerintem nem spéci, amit szeretnél, nyugodtan keress iylen lányt, vagy ha már megvan, kérd meg erre, kérdezd meg, mit szólna ehhez.

2013. ápr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
8: Akkor nem vagy Magaddal tisztában.:) Mert ez egy kapcsolat.
2013. ápr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom,ez már olyan,mintha prosti lenne,párhuzamosan több palival..
2013. ápr. 1. 12:57
 14/39 anonim ***** válasza:

Nem tilthatod meg neki, mivel nem a tulajdonod, így szabadon rendelkezhet magával és szabadidejével, nem korlátozhatod a személyi szabadságát!!!


Legfeljebb csak a (nem tetszésedet) a tudtára adhatod, hogy e keppen befolyással legyél rá.

2013. ápr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Nem,nem kapcsolat,mert csak hetente 1-2x szexelünk,mikor,hogy érek rá.
2013. ápr. 1. 12:59
 16/39 anonim ***** válasza:

jó lenne ha tisztáznád magadban a dolgokat..


nem akarsz kapcsolatot mert félsz tőle, ugyanakkor nem akarod hogy másokkal találkozgasson?


magyarán te bármit megcsinálhatsz ő meg semmit..


a szexkapcsolat nem erről szól. de még a párkapcsolat se..


a szexkapcsolat lényege hogy összejöttük dugtok egy jót és mindenki megy a maga utjára...


ha nem akarod hogy mással találkozgasson akkor vagy hivatalosan is jársz vele, vagy jobb ha békén hagyod...


nyilván azért keres mást mert neki a köztetek lévő kapcsolat így nem felel meg.

2013. ápr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Most ezt a megtiltást úgy értem,h jogosan teszem neki szóvá,minthogy egyszer vörösre akarta festeni a haját,és addig nyaggattam,míg maradt fekete.:)
2013. ápr. 1. 13:02
 18/39 anonim ***** válasza:

Hát süsdmeg, ez nekem kapcsolat.:)

Neked mi a kapcsolat?

2013. ápr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Nem tilthatod meg, mond el hogy többet akarsz. Vagy hogy gondolod? Te majd kurogatsz kedvedre ha van alkalom ő meg ne? Vagy menj bele a kapcsolatba vagy ne legyél önző, ha ő szeretne mással esetleg valami komolyat kialakítani.
2013. ápr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Igen megtilthatod, mert veszélyezteti az egészséged.Főleg ha kapsz az ilyen nőtől "némi" "ajándékot (nemibetegséget)" is az együttlét mellé.
2013. ápr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!