Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexkapcsolatban megtilthatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban megtilthatom a lánynak, hogy mással is találkozgasson?

Figyelt kérdés
Engem zavar.
2013. ápr. 1. 12:47
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom,én egyedül is maximálisan ki tudom elégíteni,viszont nekem egy nő nem elég,megcsalni viszont nem akarom,de ő az egyik legjobb csaj,akivel dolgom volt,szóval értitek.
2013. ápr. 1. 13:05
 22/39 anonim ***** válasza:

Nem, nem értem.:)

"nekem egy nő nem elég,megcsalni viszont nem akarom"

És ennek akkor most mi köze ahhoz, hogy mással ne legyen kapcsolata?

2013. ápr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Mert féltékeny típus vagyok,nem bírnám a tudatot,h mással van.
2013. ápr. 1. 13:10
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Én rég otthagytalak volna a helyében, kedves kérdező. Nme érdemled meg és hülye ha rád pazarolja az idejét, főleg hogy ö párkacsolatot akar.
2013. ápr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Annak, hogy féltékeny vagy, mi köze ahhoz, hogy neked több nő kell? Ha kizárólagosságot fogadna, akkor Te is csak vele lennél?
2013. ápr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Nincs köze egymáshoz,csak azért írtam,h több nő kell,mert ezért nem akarok kapcsolatot.
2013. ápr. 1. 13:15
 27/39 anonim ***** válasza:

Á, akkor dilis vagy.

Az én kedvesemnek is 2 kapcsolata van.

Mind a kettő szerelem, és mind a kettőhöz ragaszkodik.

Az egyikből gyermekek is vannak.

2013. ápr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem tilthatod meg, mivel semmi közötök egymáshoz, nem jártok, nem tartoztok egymásnak elszámolással. Ha ezt akarod, akkor az már kapcsolat. Te inkább csak azt akarod, hogy a csaj ne legyen mással, csak veled, de te meg lesz@rod, mert lusta vagy törődni egy kapcsolattal és neked így kényelmesebb az egész, h akkor dugsz amikor akarsz.. Szánalmas vagy, szegény csaj
2013. ápr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

Miért lennék dilis?

Szeeintem nem értetted meg teljesen a helyzetemet.

2013. ápr. 1. 13:19
 30/39 anonim ***** válasza:

Azért vagy dilid, mert azt mondod, hogy azért nem akarsz kapcsolatot, mert Neked több nő kell. Hát ember! Több nővel nem lehet KAPCSOLATOD???:D

De igen, LEHET!

2013. ápr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!