Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Titeket zavar hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar hogy ha barátnőtök kitesz egy olyan képet magáról facen ahol kiteszi a csöcsét? És ha állandóan irkál valamit az üzifaladra? Nem zavar? Első hónapba vagyunk.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 12:47
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, hogy míg egyedülálló nem érdekel, hogy mutogatja magát...Ha már veled van, akkor kicsit vissza vehetne!! Beszéld meg vele, hogy zavar téged! Az pedig, hogy az üzenőfaladra ír mindig valamit, abban meg semmi rossz nincs! De viszont kapcsolatban szerintem nem szép dolog mutogatni magát!
2013. ápr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
és szerintetek csinálhatja azért ,hogy beinduljak rá?
2013. ápr. 2. 13:07
 13/18 anonim ***** válasza:
92%
Én is lány vagyok, 7 hónapja van barátom, és megtisztelem azzal, hogy nem rakok ki kihívó képeket sehova. (bár hozzáteszem, eddig sem raktam soha, szóval nekem ez nem volt újdonság). Szerintem beszélgess el vele, hogy ha már kapcsolatban vagytok, akkor neked küldözgesse ezeket a képeket, ne pedig nyilvánosan mutogassa. Ha ezért megsértődik, vagy berág rád, akkor Adios perra! Még csak egy hónapja vagytok együtt, a kérdésed megfogalmazásából látszik, hogy nem is vagy belé igazán szerelmes, szóval még hamar kiléphetsz a kapcsolat alól ha nem enged a képekből.
2013. ápr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
72%
Akkor nem gondolod, hogy privátban küldözgetne neked képeket? Nem publikusan, nyilvános rak ki ilyen képeket? Csak növelni akarja az önbizalmát, hogy minden fiú utána csorgassa a nyálát, még akkor is, ha már foglalt. Belelátok az ilyen ribik fejébe.
2013. ápr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ez nem neked szól, hanem a többi srácnak, alapból ilyen a természete, van ilyen sajnos.

Egyébként te is szépen fogalmazol, lehet hogy összeilletek mégis.

2013. ápr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem, az ö melle, nem az enyém. Bár alapvetően én össze se jönnék egy facebookon függő pózer-csajjal.
2013. ápr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
56%
Hat en sem tennek ki ilyen lepet.(en is lany vagyok). Eleg...ez a lany akit te a baratnodnek nevezel.
2014. jún. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Küldd el a facebookját!
2015. jún. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!