Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim olyan p*cs lett. Szó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim olyan p*cs lett. Szó szerint. Annyira rosszul esik már a dolog, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem ezért képtelen lennék szakítani vele, de:

még csak 5 hónapja vagyunk együtt, és már "ellazult" a dolog. Úgy értem:

-neten alig beszélünk, ha beszélünk ilyen vontatott/megszokott/unalmas beszélgetések zajlanak, mintha csak "elvárásból" írna nekem

-nem hoz fel új témákat (sem neten sem élőben), hogy izgis beszélgetéseink legyenek, mint régen (pl szex, sport, filmek, bármi...)

-nem érzem azt hogy hiányoznék neki, mert akkor sűrűbben írna/hívna/üzenne sms-be vagy sűrűbben látnánk egymást



Laposnak, unalmasnak érzem az egészet. Most szomorú vagyok és boldogtalan, nem tudok mit kezdeni ezzel a helyzettel...


Az elején félénk volt, mostmeg teljesen bátor, és nagyon laza, mintha megszokta volna hogy ott vagyok neki és mostmár nem tesz értem semmi komolyat... Én vagyok az első barátnője neki, és szeret is a maga módján, de miért nem tud jobban törődni velem, mint az elején? Most is szeret és érzem is, de nem úgy viselkedik mint régen... Akkor még láttam rajta hogy küzd értem, és több időt töltöttünk együtt mert kiharcolta hogy velem lehessen, kedveskedett, romantikusabb volt.


Tudom elfoglalt meg minden, de az, hogy mostmár heti egyszer sem tudunk találkozni (pedig szinte egymás mellett élünk), csak kéthetente egyszer, az már nagyon rosszul esik nekem. Nagyon hiányzik, de ha elmondom neki csak rosszabb lesz, mert így is nagyon nyeregben érzi magát...


Mit csináljak hogy újra a régi legyen? Hogy újra ugyanúgy szeressen/tiszteljen, ugyanúgy viselkedjen velem mint korábban?


Barátnőim javasolták hogy tegyem féltékennyé egy másik sráccal. De ezt nem tartom jó ötletnek. Szerintetek?


2013. ápr. 2. 13:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Elmúlt az újdonság varázsa, van ilyen. Dugjatok még párszor aztán tipli...
2013. ápr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én sem tartom jó ötletnek, mert visszafelé is elsülhet a dolog.

Ha belőled elég neki kéthetente egyszer akkor itt komoly gondok vannak. Beszéljétek meg, hogy mi az oka ennek, és ha arról van szó akkor ne húzzátok egymás idejét feleslegesen.

2013. ápr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez gyerekes dolog lenne szerintem, inkább beszéld meg vele ezt értelmesen, mondd el neki, hogy mennyire kiábrándító a viselkedése, és hogy lassan eltávolodsz tőle. Ha szeret, akkor megijed, hogy elveszíthet, ha meg nem érdekli, akkor nem hiszem, hogy túlzottan szeret.
2013. ápr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nagyon elfoglalt, sport, tanulás, délutáni szakkörök mellett nem igen tudunk találkozni. szóval nem arról van szó hogy nem akar, hanem hogy nem tud rám időt szakítani :(
2013. ápr. 2. 13:47
 5/15 anonim ***** válasza:
Minek eröltetni azt ami nem megy?
2013. ápr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ilyenkor veszel egy mély levegőt,és őszintén elmondod neki,hogy számodra olyan pasi a megfelelő,aki törődik veled,gondoskodik rólad,figyel rád.Ha ő mindezt nem tudja neked megadni,akkor mehet,kalap-kabát.Ugyanis te nagyon úgy érzed,hogy ő semmit sem tesz az utóbbi időben ezért a kapcsolatért,és ha úgy gondolja,nem vagy elég fontos neki,akkor szépen elballaghat,mert te belefáradtál ebbe a játékba.Neked szükséged van szeretetre,odafigyelésre.

Nos,ilyenkor derül ki,mit jelentesz neki.Ha elkezd sírni és könyörögni,fogadkozni,akkor talán még van remény.Vagy ha pár napra eltűnsz az életéből,és elkezdsz neki hiányozni,elkezd teperni a kegyeidért.Viszont ha közömbös marad,és vállat von,mondván,neki mindegy,tudni fogod,hogy ilyen emberre kár elpazarolni az időt.

2013. ápr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Amikor már tudod p*csnek nevezni, szakíts, Te p*na!
2013. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Azt kérdezed, mit csinálj, aztán írod, hogy képtelen lennél vele szakítani. Akkor mit ajánljunk?

Azonnal dobd. Ne haragudj meg, de szerintem nem is szeretett. Űzött, megkapott, már nem kellesz neki. Ha szerelmes lett volna beléd, az általában kitart azért fél-egy évig, kinél hogy. Úgyhogy ez a szomorú igazság. Te meg ragaszkodsz hozzá, mert már kialakult a kötődés iránta. Hidd el, hogy nem lesz jobb.

Megteheted, amit az egyik válaszoló javasolt, hogy megpróbálsz beszélni vele erről, de általában terelni szoktak: sok a tanulnivaló, vagy a munka, meg ugye menni kell a haverokkal is, mert elfelejtenek, na meg a sport is időigényes. Az a lényeg, hogy ha nem tudtok legalább két-három naponta minőségi időt együtt tölteni, akkor szerintem ez nem igazán kapcsolat.

35/N

2013. ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 okoska31 ***** válasza:

elmúlt a vadászidény... véget ért a friss... most eldől, hogy valóban egymást kerestétek-e.


a kéthetente találkozás minimum gyanús... olyan ugyanis nincs, hogy valakinek nincs ideje a másikra...max. 1 órával kevesebbet alszik...

2013. ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#7 ezen jót nevettem :D
2013. ápr. 2. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!