Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez megcsalás? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalás? Ha igen, megbocsátható?

Figyelt kérdés

Igazából tudom, hogy az elsőre mi a válasz, inkább a második kérdés foglalkoztat. Borzasztóan érzem magam, és szeretnék tiszta vizet önteni a pohárba.

A szituáció: A barátommal két éve vagyunk együtt, és nagyon szeretem, semmiképpen sem szeretném elhagyni, és nem tudnám elképzelni nélküle a jövőmet. Komolyan ő a mindenem. Múlthéten elmentem iszogatni a testvéremmel és a barátaival. Volt ott egy srác, akivel már korábban találkoztam, és akkor nagyon jól elbeszélgettünk, jót szórakoztunk, de nem volt semmi. Most pedig elég sokat ittunk, egy szórakozóhelyen voltunk, és bementünk a tömegbe csak úgy hülyéskedni, ugrálni. Addig mindig csak szimplán egy jó fej haverként gondoltam rá, semmi több. Viszont most véletlenül úgy alakult, hogy szinte átölelt (valaki fellökött, és elestem, ő pedig felkarolt) és abban a pillanatban az (alkohol miatt is gondolom), a semmiből rámtört egy furcsa érzés, és hirtelen nagyon vonzónak találtam. Még az este folyamán már nem tudom hogyan, de megcsókolt, én viszonoztam is, viszont mikor észbe kaptam leállítottam, és elmondtam neki, hogy ne haragudjon, de ez nagyon nem helyes, és barátom van, akit szeretek. Másnap már teljesen kitisztult minden, és annyira bántam mindent, utáltam magam, amiért ez megtörténhetett.

Nem tudom most mit csináljak, elmondjam a barátomnak mi történt? Vajon megbocsát nekem?

L/22


2013. ápr. 2. 14:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
43%
Felesleges a pasidat felbrusztolni, tanulj az esetből..
2013. ápr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
43%
ne mondd el neki, szakítani nem szakítana, de a bizalma feléd lecsökkenne, így jobb ha hallgatsz
2013. ápr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
47%

Ne mond el. Viseld ezt a terhet egyedül.

Ha nem megy akkor tipli.

2013. ápr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Ez eddig kétszer történt meg velem. Kétszer smároltam mással. A másodikat a párom szeme előtt. Mind a kettőt megbocsátotta, mert szeret.
2013. ápr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Ez szerintem az az eset amikor hallgatni kell. A dolog jelentéktelen neked, de a barátodnak nem lesz az. Nem ér annyit a dolog, hogy őszinteségi rohamban törj ki és esetleg nagyobb kárt okozz mint amit ez az egész jelent.
2013. ápr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
legalább nem mentél tovább, hanem leállítottad magad... necces, de azért még nem a világ vége
2013. ápr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Én mindenképpen elmondanám. Az elsőt el is mondtam. A másodikat is elmondtam volna, de nem kellett már saját szemével látta. Nekem is iszonyat lelkiismeret furdalásom volt, és soha nem bocsátom meg magamnak azt a fájdalmat amit ezzel a páromnak okoztam. Rettenetesen szeretem és soha többé nem fogom megbántani.

Mindenképpen azt javaslom mondd el neki, jobb az őszinteség igy egyrészt te is előbb megnyugszol másrészt az ilyen nagyon hamar kiderül. Tudod sánta kutyát..

Még az is lehet, hogy az a srác vagy valaki ismerős aki látta, alád tesz és elmondja. Akkor jó nagy sz*rban leszel. De ha Te mondod el legalább a becsületed megmarad, az jó pont ha őszinte vagy. Nálad ez egyszer fordult elő, szerintem megbocsátaná. Én is a pia miatt csináltam mert józanul a büdös életbe eszembe nem jutott volna még csak rá sem nézni de akkor abban a pillanatban a a pia bódító hatása alatt nekem sem volt erőm tiltakozni.

2013. ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Igy van, nem a vilag vege. De ez benned van melyen, az alkohol miatt csak felszinre tort. Az alkohol nem kreal dolgokat. Egyszeruen melyen legbelul tetszik az a srac. Ha azt akarod, hogy ez az egesz ne vezessen a kapcsolatotok halalahoz felejtsd el a masikat es ne beszelj vele.
2013. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem totál megbocsátható, de azt neked kell eldöntened, elmondod-e neki vagy sem.
2013. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
17%
9-es ki te meg elmehetsz a fenébe!! Baromira sz*rok a véleményedre! A kérdezővel foglalkozz ne velem. Thanks
2013. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!