Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom regisztrált egy társkereső oldalra, laza kapcsolatot keres, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A számítógépen van egy olyan mappa hogy messenger, ott láttam egy ilyen címet: lazakapcsolatot....na már most én tudom a párom jelszavát, amit általában szokott használni.Szépen megnéztem a fiókját.Regelve van az egyik társkeresőn, levelezett több lánnyal, hogy laza kapcsolatot keres és hogy találkozni szeretne velük, kölcsönös kielégítés céljából stb.Felelősségre vontam, azt mondta hogy csak szórakozott, azért csinálta hogy az önbizalmát növelje.Nem találkozott senkivel...Na már most tudni kell, hogy a párom a tenyerén hordoz, soha egy rossz szó, látszik hogy szeret.Most kitörölte az összes ilyen fiókját.Nem tudom hogy higyjek-e neki...De szakítani sem akarok, mit csináljak?:(
2009. szept. 20. 17:52
 1/10 anonim válasza:
100%
Nem kellett volna kérdőre vonnod, hanem álnéven megbeszélhettél volna vele egy találkát, akkor kiderült volna, hogy csak az "önbizalmát növelte", vagy sem...
2009. szept. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért súlyosak a "vádak" ellene. Nálam az h mellettem keres laza kapcsolatot kielégítés céljából már szakító ok lett volna. Megkérdezted tőle komolyan h miért csinálta? Egy pasi nem nagyon szokott ilyesmivel viccelődni. Főleg nem kockára tenni a kapcsolatát.

Azt mondod szeret, na de ezzel amit csinált nekem nem úgy tűnik h tényleg szeret. Én dobtam volna már, szóval most nem tudom mit csinálj, sztem nem fogsz szakítani csak kutakodsz a cuccaiban hátha rátalálsz vmi "bizonyítékra". Amúgy ezek után meg tudsz benne bízni? Ha nem akkor érdemes elgondolkoznod a szakításon is.

2009. szept. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ott vagy neki, és mást ekres? Küldd el a *****ba...
2009. szept. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én ezért biztosan szakítottam volna. Ha komolyan tervezel valakivel, évekre is (nem tudom, hány éves vagy), akkor a bizalom könnyen meghal egy ilyen eset után. Nem tudom sajnos, mit tehetnél, de figyelj magadra nagyon! Ha úgy érzed, már nem tudsz megbízni benne ezután, akkor szakíts vele.
2009. szept. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
szia! ha tényleg törölte akkor szeret és télyleg csak sórakozott! én a csajomnak mellobol haza jövök és még menem kell valahova aszt mondom csajozni megyek:):)
2009. szept. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Olyan patáliát csaptam volna, hogy azt nem teszi zsebre. Igencsak nyaliznia kellene hogy ne szakítsak. De próbára tenném az tuti.
2009. szept. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon teper most.Előttem kitörölte az összes címet.Sírt meg mondta hogy elmegy inkább innnen, itt hagyja nekem a lakást stb.Meg hogy milyen barom volt, én sokkal fontosabb vagyok neki.Unatkozott és azért csinálta...persze ezt nem tudom így leírni, hogy mennyire szoros a kapcsolatunk.Úgy tudnám megfogalmazni hogy nekem ő a másik felem, én meg az övé.Szóval nagyon szeretjük egymást.A szex mindennapos...Hiszek neki...De még egy ilyen húzás, vagy valami amivel nagyon megbánt, akkor vége!Ő egy nagyon visszahúzódó srác, én vagyok az első komoly barátnője.20 éves vagyok ő 26.
2009. szept. 20. 22:29
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja több mint 3 éve vagyunk együtt.
2009. szept. 20. 22:31
 9/10 anonim válasza:
Nekem is most "bukott" le a párom. azt mondta,hogy önbizalomnövelés vagy ilyesmi célból van fent.Én is beleolvastam hát elég szépen enyeleg,neki a tartós és a szexkapcsolat is fent volt.Azt mondta törli.De a bizalmam meg nagyon leapadt.Nagyon csalódott vagyok,mert jól elvagyunk.friss a dolog.Veletek mi van? a bizalom kérdést,hogy oldottad meg?
2010. jan. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ha megbánást mutat, akkor jó!!!!akkor szeret!!!

az én párom is ezt csinálta, és amikor kérdőre vontam, ő nem ment át őszintébe, akkor is letagadta, ha ott volt fehéren -feketén

túlléptünk rajta, eltelt félév, és kiderült, még most is sunyizik

az én párom engem nemn szeret

a tied téged, igen

egyszer még meg lehet bocsátani

elvégre a pasik azok csak pasik

2010. ápr. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!