Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megérdemelné?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megérdemelné? Nektek volt valami komolyabb bosszútok?

Figyelt kérdés

Ez csak egy feltételezés, de ha a barátnőmet egyszer elvenné valaki tőlem, akkor annak biztos, hogy szilánkosra törném a bordáit egy boxerrel.


Nem tudom igazából, hogy mit kaphatnék ezért, de biztos hogy én kórházba küldeném.

Nektek esetleg volt valami bosszútok?


2013. ápr. 3. 12:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
És a nőd aki belement? Miért mindig csak a harmadik felet hibáztatják legtöbben?
2013. ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

A barátnőd nem a tulajdonod.

Ne adj okot rá hogy máshoz menjen.

Ha meg olyan fajta, akkor jobban is jársz ha valaki megszabadít tőle.

2013. ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
nem érdemli meg, boxerral... baseball ütővel illik az ilyen!
2013. ápr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ha valaki el tudná venni tőled,akkor sosem volt a tiéd.....


Amúgy meg törekedni kell rá,hogy ne legyen oka,hogy mással kavarjon,ez a hozzáállás (szilánkosra törném a bordáit egy boxerrel.) meg nem minden nőnek tetszik....én útálom az erőszakos kis nagyszájú lúzerokat,tehát én egy ilyen megnyilvánulás után is elgondolkodnék a szakításon,és akkor nem kéne senkit összeverni....

2013. ápr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Antonius Caepio ***** válasza:

Nem érdemelné meg. Az ember párja nem a tulajdona. Az egyetlen dolog, amivel tartozik neked, az az őszinteség, de ez nem anyagi dolog. Ha elmarad, nem lehet "behajtani", mint valami kölcsönt vagy tartozást.


Ha egy másik fiúval boldogabb, és szakít veled miatta, akkor az nem az ő vagy a másik srác hibája. Azt sem mondom, hogy a tiéd, mert szerelmi ügyekben nem mindig van "hibás" fél. Nincs mindig konkrét "jó" meg "rossz" döntés, vagy érzés.

Ha megcsalna valakivel, még akkor sem a másik fiút kéne okolnod. Nyilván nem szép dolog ilyenbe belemenni, de nem ő ver át téged, és nem ő tartozik neked őszinteséggel. Ő csak - csúnya szóval élve - megdugja a "barátnőd", aki engedi ezt neki.


Felesleges egy olyan emberhez ragaszkodni, aki elhagyott valaki másért, vagy aki megcsalt. Börtönbe kerülni vagy valami pénzbüntetést fizetni miatta pedig még nagyobb butaság lenne. :-)

2013. ápr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Majd elveszi tőled a boxert is és kiveri a fogaidat.

Nekem amúgy nem volt ilyenem. Soha nem tartoztam ilyen cigány közegbe, ahol megtörténhetett volna hasonló. Az én nőmnek nem szólogatnak be, nem akarja senki elvenni tőlem. Egész egyszerűen kultúrlényeg vagyunk, normális társaságból.

2013. ápr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

1. a kapcsolatotok már régen nem jó ha a barátnőd megcsalt nem csak akkor hanem előtte sem volt jó vagy a kapcsolat vagy a szex vagy minkettő. Ergo te is vak voltál h semmit sem vettél észre!!

2. A barátnőd csalt meg nem az a pasi, és az a pasi erről nem tehet, te sem és sokan nagyon sokan nem lennének arra tekintettel ha valakinek pasija van attól még lefeküdnének a csajjal. Ne mond h te jógyerek vagy ne mond. De! Az is lehet h a pasi nem tudott róla.


Szóval a pasit inkább hagyd békén.

És gondolkozz el ki mikor volt a hülye.

És az sem biztos h meg tudnás verni mert lehet 1x megütne és ottmaradnál..de ez csak 1 dolog :)

2013. ápr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Néhány válasz igazán hasznos volt

Egyébként maradna a hagyományos verés, csak nagy volt a szám :)

2013. ápr. 4. 00:29
 19/19 anonim ***** válasza:
Te egy idióta vagy, kérdező. Ha félrekefél a csajod, az azért van, mert nem érsz neki semmit. Mi van, ha egy nálad kétszer nagyobb csávóval kúr félre? Nekimész? Csúnyán el leszel pics*zva.
2013. ápr. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!