Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi bánat vs. Félelem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat vs. Félelem az egyedülléttől?!

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudom melyik van velem. 3éve nem voltam egyedül és nagyon új nekem ez az állapot... Az exemmel együtt is laktunk az utolsó hónapokban és nagyon fura nélküle. De nagyon megbántott, megcsalt + hazudozott etc... néha nagyon hiányzik és olyankor el is sírom magam, hogy már nincs velem... igazából mindig hiáányzik, de a munka meg az esti iskola eltereli a figyelmem róla(valamelyest.)Annyira jó lenne, ha esténként itt várna vacsival vagy egy filmmel, mint anno. De most senki nincs, csak a családom.

Ez az állapot mikor fog megszűnni?! Lehet, hogy nem is maga az ember hiányzik csak az, hogy legyen mellettem valaki? :( Nem tudom már mit érzek... 20L


2013. ápr. 3. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez most csak egy kis ideig fog tartani.Mármint életedhez relatív kis idő de a múlás mindent begyógyít.


Ilyenen sosem szabad szomorkodni.Megcsalt hazudott tehát a jövőd szar lett volna vele.Így viszont kaptál egy esélyt arra hogy boldog legyél és olyannal legyél akinek szüksége van rád és ő is viszont meg érdemel téged .. egy szóval akivel igaz szerelemben tudsz élni.


Még elég fiatal vagy azért meg ezek azok az évek is mikor tombolnod kéne.Előtted az élet van még idő mielőtt végleg elkötelezed magad addig meg bulizz szórakozz.


Fiatal vagy biztos szép is és érző ember ... Innentől ne bánkódj csak reménykedj és tegyél érte mert magától semmi nem fog az öledbe esni :)


Fel a fejjel és hidd el minden egyes nap egyre szebb lesz már !

2013. ápr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia. Pár napig biztos rossz lesz, de elfog múlni. Pláne ha majd találkozol egy másik pasival akivel újra minden jó lesz. Ha gondolod írj és beszélgessünk.
2013. ápr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Oziriszra és Ápiszra nézz jól a szemembe! Te mostantól egy kismadár vagy.

Ez nem szerelmi bánat hanem megszokás, ahhoz voltál hozzászokva h van valaki most meg úristen egyedül vagyok nincs pasi végem van jájj. Hát jájj.

Nagyon sokan voltunk már így szerintem hogy évek után egyedül. De mindenki túltette magát idővel és keres vagy talált mást. De elfogadta h az már nincs és új alapokra kell helyeznie az életét. És nem pityereghet ezen egész nap.

Ismerkedni kell és nem ezzel foglalkozni h jájj ő nincs már nekem most itt a világvége.

Én is most 2 év 4 hónap után vagyok ismét egyedül de van élete az embernek családja, munkája és egyedülálló lett ismét , és ismét kereshet valakit, ami lehet h 1 hét de lehet h több hónap.

2013. ápr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3! igaza van

ez még így is jobb, mint a hazugság, fiatal vagy lesz más és nem kell feladni, oké nyilván a család az más, az nem pótolja azt ami hiányzik, de lesz jobb, az idő segít N

2013. ápr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ez az állapot már 3hónapja tart tehát már annyira nem "friss" a dolog :/ és úgy érzem, hogy egyre jobban hiányzik nem tudom mennyire normális ez..... de köszönöm a bíztató válaszokat nagyon jól estek! :-)
2013. ápr. 3. 15:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Van kertetek?
2013. ápr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igeen miért? :-D
2013. ápr. 3. 15:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor nemsokára itt a jó idő menj ki készíts egy új nagyobb virágos terültet, ásd fel trágyázd be, vegyél szép virágokat köveket ültesd tele, locsolgasd, gazold gondozd.

Egyébként bármilyen fura...Ez is baj már nagy baj!

Az emberek már totál begolyóznak odabent, elhúzódik már több mint 1 hónappal az egész sz@r az idő kimenni nem lehet, bezártság van szinte októbertől.

2013. ápr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Minekaz144 ***** válasza:
Nem vagy egyedül, nekem csak egy 7 hónapos kapcsolatom ért véget egyik napról a másikra karácsonykor és semmi rosszat nem tettem (megcsalás, nem törődés, stb...)mesélhetnék bővebben de nem ez a lényeg és még most 3 hónap után is nehéz felfogni, hogy az akit szerettem nincs de ez van... majd lesz más ahogy neked is
2013. ápr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!