Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek, ki mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ki mit csinálna hasonló szituációba? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Most lenne áprilisban,hogy egy éve együtt vagyunk a barátommal!

Viszont ma ismét elég csúnyán összevesztünk!

Java részt féltékenységek/bizalom miatt!

Ő sem bízik meg bennem,hogy nem lépek félre,szintén én sem...előző kapcsolataink miatt!

Nekem Ő az életem,félek elveszíteni..nem is tudom mi lesz ha tényleg szakítunk/vagy szakít(jelenleg alszunk rá egyet és majd ismét átbeszéljük a dolgokat)!Nem tudom nélküle elképzelni az életem,viszont a féltékenységemet sem tudom leküzdeni...nem minden esetben vagyok az,viszont ha kijön belőlem akkor eléggé az vagyok!

Volt már pár párkapcsolatom,de ő számomra egész más...!

Ti hogy küzdenétek le a féltékenységet,és hogy bizonyitanátok be a szerelmeteknek,hogy nem csaljátok meg?!Köszönöm,tisztára taccson vagyok ez miatt!



2013. ápr. 2. 00:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát az nem derült ki, hogy van-e oka neki féltékenykedni... Te megcsaltad? Ő megcsalt téged?

Ha nem-nem, akkor hol a probléma?

2013. ápr. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki ezt a kérdést! Én is csináltam már ilyent, és akkor komolyabban vette a dolgokat.
2013. ápr. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

kölcsönös bizalom hiányzik, az már gond, az előző kapcsolatotok miatt, hát ez általánosítás, így nem fog menni

féltékenység mindenkiben van, kiben több, kiben kevesebb

hát ez jó lenne átgondolni, mert ez nagy gond részetekről N

2013. ápr. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem csaltam meg,meg ő sem engem!
2013. ápr. 2. 00:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem haragszom már holnap találkozunk Szeretlek!És ne tedd közzé a szerelmi problémánkat ez csak ránk tartozik!!!
2013. ápr. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A legtisztább ha higgadtan nyugodt fejjel leültök és megbeszélitek.
2013. ápr. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 viktor123456 ***** válasza:

Szerintem menjetek szét. Nem fogod tudni elmulasztani.


Egy kapcsolat egyébként is csak lefelé tart, ez egyre rosszabb lesz. :-)

2013. aug. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot,de nem mentünk szét!
2013. aug. 14. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!