Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? Az anyuci pici...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Az anyuci pici fia típust, akinek nem volt még barátnője vagy a nagy dumás jóképű srácot, akiért sok csaj oda van és volt is neki rengeteg nője?

Figyelt kérdés
Az első közelebb lakik,a második messzebb,de nem vészesen.Nem tudom mi legyen,igazából a másodikért nagyon oda vagyok,csak a bizalom,és hogy nem tudunk mindig együtt lenni.

2013. ápr. 3. 17:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Anyuci fiával egy lusta, elkényeztetett, 0 élettapsztalattal rendelkező, síró picsogó srácot kapsz. A nagydumással pedig egy megbízhatatlan, az értékeidet magas ívben leszarót, akinek kb a kielégítését segíted elő és semmilyen pluszt nem nyújt neked az életedben.
2013. ápr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
egyiket se. mi az, hogy "válassz", mi vagy te, az anyakirálynő? a férfiak sem tárgyak, csak úgy mondom.
2013. ápr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Anyuci pici fia nagyon szeretne téged, kedves lenne veled, csodálna téged. Viszont erot és dominanciát nem mutatna.

A második az gondolom egy alfahím, tudja bolondítani a noket és okos, ha belédszeret akkor jonnének neki minden oldalról a kísértések, hogy csaljon meg, de ha kibírja akkor fonyeremény. Testileg lelkileg sokmindent meg tudna neked adni. De az osszes férfi a lelke mélyén mindig az anyja fia marad.

Osszefoglalaltam, de donteni helyetted nem tudok. Ha a pici fiú lelazulna, vagy az alfahím visszafogná magát akkor jonne a hulyes szoveg: már nem az vagy akibe beleszerettem.

Udvozlet egy nagydumás sráctól, aki régen anyuci pici fia volt, de bunkó lett és sokkal konnyebb az élete, mivel bármikor váltogathatja a személyiségét.

2013. ápr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Azt írod, a másodikért vagy oda. Hát ha őt szereted, akkor vele legyél.
2013. ápr. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Anyátokért kell állandóan általánosítanotok és kategorizálnotok, emiatt a szar felfogásotok miatt tart itt a világ.
2013. ápr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

13-as:Érdekeset írsz.De a nagy dumás mindig is ilyen volt.Volt kapcsolata,ahol nem csalta meg a barátnőjét.Nem értem miért kell egyből azt írni,hogy megbízhatatlan.Kísértés mindig van mindenkinél.

Utolsó:mi ebben az általánosítás? Csak ismerem őket,már ne haragudj!

2013. ápr. 8. 10:52
 17/19 anonim ***** válasza:
És miért nem azt választod inkább akinek nem volt még nője? Ezzel nagy boldogságot tudnál neki adni hidd el. De ha az utóbbit választod akkor eléggé egy egocentrikus csaj lehetsz.
2013. ápr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én nőben a kettő közötti állapotot választanám, mert az se jó, hogy nagy dumás és az se, hogy úgymond "anyuci pici lánya típus". Legyen szép arcú és mellé rendes lehessen vele beszélgetni.
2013. ápr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

17-es:Akinek nem volt még barátnője,később hajthatja a kíváncsiság.Viszont aki már élt nem keveset,ő talán lenyugodott,és tudja mi a dörgés.

Utolsó:Itt nincs kettő közötti,vagy az első vagy a második.

2013. ápr. 8. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!