Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem tudunk szabadulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudunk szabadulni neha sokaig (evekig) egy nem sajat hibabol tortent csalodas rossz emlekeitol?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Én még a saját hibámból történt csalódás emlékétől sem tudok szabadulni....Pedig 13 éve már annak.
2013. ápr. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1-Ez az ajándék odafentről a cselekedetedért. Nem is fogsz tudni szabadulni..
2013. ápr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2 - Aki 'odafennt' van, maximum tanítani akar, semmiképp sem büntetni.

Kedves kérdező, meg lehet szabadulni. Nem kell bűnhődnöd egy életen át..

2013. ápr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha nem en voltam hibas,gondolom nem nekem kellenne bunhodnom.
2013. ápr. 4. 12:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert túl sokat foglalkozol magaddal. Egy része az önsajnálat is, ami így jön ki.

Ha találsz valakit vagy valamit ami ténylegesen fontos lesz számodra az életben akkor azzal fogsz törődni és nem a saját múlt béli gondjaiddal.

2013. ápr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
En nem a szemelyre szabott kritikara vagyok kivancsi.
2013. ápr. 5. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!