Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem talál magának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem talál magának barátnőt egy rendes fiú?

Figyelt kérdés
Hogy lehet az, hogy nincs barátnője egy olyan fiúnak, aki kedves, rendes, korrekt, humoros, nem is csúnya, nem csigatestű, és megbecsülné, szeretné, aki mellette lenne?
2013. márc. 14. 12:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sok oka lehet. A legkézenfekvőbb: még nem találtad meg azt a lányt aki mindezt értékeli benned.
2013. márc. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert rossz helyen keresi. Engem kéne felhívni :)
2013. márc. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
mert a barátnők nem mennek oda a számítógép mellé, hanem tenni is kell érte, társaságba járni stb.
2013. márc. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

Azért, mert az csak egy szempont a sok közül, h rendes.

Hiába az, ha egyébként egy szerencsétlen.

2013. márc. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Mert a azon igyekszik, hogy rendes fiú legyen, nem pedig azon, hogy jó ember. És a kettő között hatalmas különbség van.
2013. márc. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Általába az ilyen magukat kedves srácnak hívó fiúk a legaljasabbak. Tisztelet a kivételnek! Akinek nem inge ne vegye magára! EZek ,akik megalázzák esetleg verik a nőket és elmebetegek legtöbbször. SZemélyes tapasztalat és másnál is előfordult. Azt,hogy nincs bennük férfiasság azzal ellensúlyozzák,hogy a gyengébbeket bántják. Ezek csalják meg a nőket leghamarabb,mert úgy érzik most ők lettek az istencsászárok. Ez is lehet egy ok. Ismétlem tisztelet a kivételnek egyéb más ok is lehet!
2013. márc. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen verik a nőket, de valóban, a magukat rendes fiúnak vallók az esetek nagy részében borzasztóan utálják a nőket, mert a párkeresésben való mulyaságukat, szerencsétlenségüket a női nemre fogják, és tömény, masszív utálatot kezdenek el táplálni a nők iránt. Szóval isten mentsen a rendes pasiktól.
2013. márc. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Részben egyet tudok érteni az utolsóval! Én sokkal jobban tudok bízni egy olyan férfiban, aki nem mondogat magára semmilyen dicsőítő jelzőket, valamint nem is nyájaskodik, nyalizik nekem. Szeretem, ha nem árul az illető zsákbamacskát, a kedvessége pedig belülről fakad, és nem erőltetett, eltúlzott.

A magukat kedvesnek mondó, és közben a 'jajnemkellekalányoknak' sirámokat levágó pasikkal nekem is vannak negatív tapasztalataim. Pont ezek szoktak a sérült, depedens, tapadós, rosszindulatú, emellé unalmas, keserű, irigy senkiházi szerencsétlenek lenni, akik ezt fel sem fogják, mert önkritikájuk nincs, és nem fogják fel, hogy semmi közük a széplelkűséghez.

Tehát aki magára szajkózza a kedves, rendes...stb. jelzőket, közben pedig sír, h nem kell senkinek, ott valami nem kóser!


(TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!)

2013. márc. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Talán mert mellé egy unalmas szerencsétlen vagy a férfiasság legkisebb nyoma nélkül? A csajok nem annak cuppannak rá a farkára, aki rendes, hanem aki felizgatja őket.
2013. márc. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó nincs igazad én annak a farkára cuppanok akit szeretek és ha rendes még jobban szeretem.
2013. márc. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!