Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az hogy a barátom napok óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy a barátom napok óta le se szarja a fejem, nem tudom miért, és még én keresem őt, helyes?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de napok óta nem keresett a barátom. hétfőn mikor utoljára taliztunk még minden a legnagyobb rendben volt, azóta nem keres, nem ír, nem hív, le se sz*ar.

mindig ő keres engem, ő írt rám először, ezért furcsa.

kedden én írtam rá, egy mondatot írt, utána semmibe vett.

ha most megint ráírok én hogy mi van? akkor az nyomulás??? nem akarom hogy azt gondolja, hogy rá akarom magam erőltetni, de elkezdtem félni, félteni a kapcsolatot...


2013. ápr. 5. 14:43
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyomulás, hiszen a barátod. Írj rá, kérdezd meg, miért van ez, lehet, van valami baja.
2013. ápr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%
Még egyszer megpróbálhatod tisztázni vele a dolgot,lehet csak rossz napja volt,ha most sem jelentkezik akkor hagyd.Ha mindig ő jelentkezett akkor lehet azt várja hogy te is tegyél lépéseket.Nehéz így tanácsot adni,mert nem ismerünk titeket,sem a kapcsolatotokat.
2013. ápr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom hány évesek vagytok, mióta vagytok együtt,

az furcsa, hogy hétfő óta semmi, írhatsz rá, de sok jóra szerintem ne számíts, sajnálom N

2013. ápr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer hívd fel, hogy mondja el, miért nem keres aztán küld el a ....ba. Ha mentegetőzni próbál, vagy érzed hogy hazudik, addig faggasd, amíg el nem mondja mi a baja.

Ilyenkor sajnos a "fáradt voltam" "elfoglalt voltam" szöveg nem magyarázat.

Semmi esetben se könyörögj neki, ha hétfő óta nem keres, olyan jó pasi nem lehet.


Jön a nyár! Bulizz, érezd jól magad, ahelyett, hogy napokat várj és idegeskedj a pasid miatt!

2013. ápr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
100%

Enyem is csinalta ezt, szakitas lett a vege :(


Lehet, hogy valami baja van, beteg , vagy valami bantja.

Szerintem hivd fel, vagy irj neki.

Egy kapcsolatban ez nem szamit nyomulasnak. Bar attol is fugg miota vagytok egyutt.

2013. ápr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat. harom honapja vagyunk egyutt. mondhatni hogy meg annyira nem reg ota.

olvastam valahol hogy a 3, honapba szokott beutni a krach mikor mar nem tud tovabbfejlodni a kapcsolat... azaz igazsag reszemrol nincs semmi krach erzes sot sose voltam meg ilyen szerelmes :-(

tenyleg minden egyes.nap o szokott ramirni! ezert is vagyok idegbeteg hogy mar 3, napja semmi.

megfogadom a tanacsot es meg egyszer rairok ezuttal nyersen... de csak holnap. nagyon remelem hogy nem lesz szakitas... mar most iszonyat faj.

egyebkent 24 es 25 vagyunk

2013. ápr. 5. 15:58
 7/55 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyersen!!!! Szépen.
2013. ápr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
67%

Ne taktikázz mááár.

És ahogy az előttem lévő írja,ne nyersen írj neki,hanem szépen...

Nem tudhatod,nem volt-e jó oka arra,hogy nem keresett eddig,feleslegesen ne támadd le.

Egyébként az első pár hónapban a mi kapcsolatunkban is a barátom keresett mindig.MINDIG.Aztán egyszer csak nem...és nem értettem,és teljesen ki voltam.Ráírtam,hogy miért nem keresel?

Erre visszaírta,hogy nah,jólesik?

Kiderült,hogy őt már kezdte zavarni,hogy mindig ő ír rám,ő hív,és ő keres engem,és megakart leckéztetni,kiharcolni,hogy én keressem.

Evvel megértette velem,hogy azért az túlzás,hogy mindig ő keressen.

Az más kérdés,hogy azóta meg majdnem mindig én keresem :D

De ez azért van mert elég bamba:D Mármint simán elfelejt mindent,de szeretem nagyon,és minden rendben van köztünk.Egy komoly kapcsolatban,ha biztos vagy a másikban,akkor mindegy,hogy ki keres kit,persze 3 hónap után még megértem,hogy ilyen érzéseid vannak :S

2013. ápr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:

túltaktikázom? :D

jó, akkor szépen finoman írok neki, hogy mi a helyzet vele? meg sem kérdezem, hogy miért hanyagolt eddig. az első mondatából már úgyis tudni fogom, hogy akar e tovább beszélgetni vagy sem. máskor is volt már olyan hogy nem nagyon akart beszélgetni, és akkor egy egy szóval válaszolt, de utána lévő napokba viszont mindig keresett, talizni akart stb.

2013. ápr. 5. 17:22
 10/55 anonim ***** válasza:

Nah,látod.

Akkor meg minek írnál neki nyersen?

2013. ápr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!