Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel összekaptunk 2 nappal ezelőtt.

1 értelmetlen dolgon.

Az előtti napokba pedig olyan aranyos volt,imádni való,cuki mint még soha.

Olyan oldalát mutatta meg amit nem ismertem

Utána összekaptunk és azt mondta hogy szünet legyen.

Kértem hogy ne,mert szünet nélkül is meglehet oldani a problémákat.

Azt mondta nem olyan a kapcsolatunk mint régen.

Kérdeztem mibe változott meg,azt mondta nem tudja.

Azt mondja nem haragszik,közbe látszik hogy van valami baja.

Ma is feljött a szó hogy ez meg az mennyire cuki... megkérdeztem hogy "cukibb mint én..?" erre hogy milyen gyerekes dolog,meg hogy a baráti becézgetéseket eltűri de amit én mondok hogy "kicsim pl.." azt meg már nem tudja elviselni.

Miért változott meg ennyire velem szemben??

Mivel engesztelhetném ki?

Ma is kérdeztem,mért nem olyan mint az elmúlt napokba,és legyen olyan... a válasz: ne kezdjük.

Hát rendben van...

1 éve vagyunk együtt.

Mit tegyek?

Köszi a válaszokat előre is..


2013. ápr. 5. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
rádunt ill. feltünt egy jobb pasi
2013. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát a lehető legjobb, ha nem papucskodsz. Ne próbálj neki megfelelni, lesz ami lesz.:/

Sajnos én pl akkor vagyok ilyen, amikor már elegem van a pasiból, és utána mindig szakítok (19 vagyok).

A helyzet viszont mindig menthető, de az csak ront ha túl kedves vagy. Ne lesd minden mozzanatát. Ilyenkor a legjobb kicsit magára hagyni a lányt. Legfőképp azzal ne zaklasd, hogy miért változott meg.


Persze lehet, hogy csak menstruál, vagy valami más baja van amit nem mond el neked. Reméljük, csak ennyi:)

2013. ápr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!