Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem gondoljátok, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gondoljátok, hogy manapság túl sok az elvárás a csajokkal szemben, a pasik pedig, ahogy mondani szokás, elég ha egy fokkal szebbek az ördögnél?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 01:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Hát általában - legalábbis én még úgy tudom - a férfiaknak kell nyomulniuk.

Na akkor engedtessék már meg, hogy egy kicsit válogassanak.


De felőlem akármikor cserélheténk szerepet, magam részéről esküszöm nem leszek finnyás.

2013. ápr. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
32%
pont fordítva működik
2013. ápr. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
34%
akkor ez egy nagyon erős szabály, mert jó sok a kivétel...
2013. ápr. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
46%
A kivétel nem erősíti a szabályt, hanem próbára teszi. Mivel túl sok a kivétel, a szabály elbukott :)
2013. ápr. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Missi_Key ***** válasza:
..miért érdekel téged h a csúnya pasiknak mik az elvárásaik? *trollface*
2013. ápr. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
elvannak a péniszükkel...itt mindenki azon sír, hogy jaj milyen kicsi...
2013. ápr. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Ipso ***** válasza:

Van benne valami. Engem mindig meglep, hogy milyen ronda sok férfi, hogy még így is van nőjük. Úgy látszik, vannak igénytelen nők... Vagy egyszerűen így szokás. Ki tudja?


Sajnos azonban a szebb fiúk előnyben vannak, ha csajozásra kerül a sor. Tehát lehet egyetlen fokkal szebbnek lenni az ördögnél, csak nem érdemes.

2013. ápr. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ez a kivétel erősíti a szabályt akkora egy idiótaság, hihetetlen, hogy még mindig erőltetik egyesek.
2013. ápr. 6. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
fordítva is igaz a nôkek is nagy az elvárásuk a pasikkal szembe volt màr rà példa nem is egy hogy azért nem járt velem a nö mert ismerkedés közbe kideült hogy nem csak kocsim sincs hanem még jogsim sem
2013. ápr. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ennek pont a fordítottja igaz. Ez a mondás mára elavulttá vált, sőt a fordítottja lett igaz, vagy még azon túlmenően is. Egy nőnek csak léteznie kell és máris talál magának pasit, míg egy férfinek ha rondán néz ki, semmi esélye sincsen. Legalábbis amennyire én ronda vagyok, nekem tuti ne,. Bár mondjuk én bárhonnan megközelítem a dolgot, a vesztes oldalon állok, hiszen annyira ronda vagyok, hogy hozzám képest még az ördög is egy szépség.
2013. ápr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!