Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek nincs önbecsülése,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nincs önbecsülése, vagy a másik nemet/társadalmat/természetet hibáztatja a sikertelenségéért, az miért nem próbál változtatni az életén?

Figyelt kérdés

Nagyjából két éve még én is ilyen voltam: mindenért mást hibáztattam, közben meg nem tettem semmit azért, hogy sikerem legyen. De leesett hogy ennek semmi értelme: panaszkodni csak akkor van joga az embernek, ha mindent megtett, és mégsem sikerült. Különben hiteltelen. Csak egy béna hiszti. Pár hónap múlva leszek 20 éves, és kezd benőni a fejem lágya. Mindehhez csak az kellett, hogy meghallgassam olyan emberek tanácsát, akikről amúgy tudom, hogy bölcsek. Hiszen egy nap ráébredünk, hogy már nem lesz még egy lehetőségünk megtenni azt, amit mindig is meg akartunk tenni.


De miért halasztják ezt sokan 30-40-50 éves korukig, vagy életük végéig? Szerintem tegyetek egy próbát, megéri. :)


19/F


2013. ápr. 6. 10:05
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
ma 10:28 nem is rád gondoltam, nem gondoltam, hogy magadról írod. De egyébként semmilyen apróságod sem érdemes elhanyagolnod. :) Ha megfogadsz egy tanácsot, ne tedd. Egyenlően fejleszd magad, egyenlően törődj minden részeddel, mert ha nem, akkor a kukacos rész megmérgezi az egészségeset is.
2013. ápr. 6. 10:35
 12/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, örülök, hogy legalább Neked volt eszed változni !! :D:D


1es: hidd el, hogy vannak lányok akiknek nem számít a külső, csak megkell őket találni :D:D


:))

2013. ápr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
:D
2013. ápr. 6. 10:38
 14/19 anonim ***** válasza:

Na látod kérdező tei eltélsz valakit csak mert nem tecik amit csinál és a Midiát hibáztatod hogy ojan a felfogása ami neked nem tecik . Te is hibáztatsz másokat bizonyos dolgokért.

És ha az nem hozna boldogságot ha valaki lefeküdhet egy jő nővel akor a prostik éhen halnának.

Az hogy megteheti még nem biztos hogy megteszi de az ővé a választás . Akit meg elküldenek a francba az enm választhat anyira.

2013. ápr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

ma 10:44 hát nem a médiát hibáztatom, hanem azt, aki megeszi.


Amúgy nem elítélem ezeket az embereket. Egyszerűen segíteni szeretnék nekik megváltozni. Napi szinten basztatnak olyan emberek, akik be akarják bizonyítani, hogy az élet szar és a világ egy hulladék. Azt mondják, mindenki őket bántja, és ők egyedül tisztességes emberek. Számomra megalázó, ha valaki ilyet mond. A szüleim is napi szinten felhívnak és magyarázzák, hogy az élet milyen szar, minket mindenki csak bánt és kihasznál. Szerintem ez paranoia. Többek között ezért is költöztem el otthonról 18 évesen. Egyszerűen nem lehet elviselni ezt a hisztit. De nem úgy állok hozzá, hogy gyújtsa fel magát az ilyen. Szeretnék segíteni változni, de nem tehetek semmit, hiszen azzal, hogy tükröt mutatok neki, csak annyit érek el, hogy még bizonytalanabb legyen.

2013. ápr. 6. 10:50
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel a kérdező télleg csak joót akar, és azok akik hasonló helyzetben vannak, ahelyett, hogy még itt is sír a szájuk elgondolkozhatnának, hogy talán most másnak igaza van, és nem rosszat szeretne :D:D !!
2013. ápr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Neked a saját szüleid elviseléséhez nem volt türelmed hogy avéleményüket leszard. És akik nek nics őnbecsülésük azért van mert sokan lenulázták akiket okal hibáztat mert rajt szórakoztak mért nem vrte szét fejüket kérdezhetnéd mert ha egy nek neki esik akor jőnek még hárman. Akit végig szivatnak másfél évtizeden át napi szinten anak érthető mért nincs. Ismerek olyan csajt aki uj sulibe kerult és fél év után átiratkozot estire mert ot nem jőt ki a tőbiekel. Van akieg 30szor anyit elvisel mert múszáj neki. Bárti társaság és meló nélkül te se tudtál volna elkőltőzni. ezek nem mindenk nek vanak meg. És jó tanácsok hogy beszélj magadrol tőbet mégis miről az hogy mekora vesztes egy nap alat lemegy aaz smereterjesztők teljes évi üsóra meg untatmásokat mint ahogy maz mitkockult.

Ha segiteni akarsz rajtuk hozd ősze őket egy csajal szerez melót nekik mert azal nem tudsz amit ezerszer halótak. Ahoz hogy megváltozanak őnecsülés kell azmeg nem a fán terem egy jő csaj megtudja nővelni mint a sikerek is de pont it van a kőr.

2013. ápr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én is sokat szenvedek, mert sz osztályban közutálatnak vagyok kitéve, és Nekem is mondják, hogy ronda vagyok.. Én elmentem pszhiológushoz, és hihetetlen, hogy mennyire másképp állok mostmár a dolgokhoz :))


Ha Valaki segíteni szeretne akár szavakkal is akkor azt köszönjétek meg, és ne még rátegyetek egy lapáttal, hogy Ő csak hallgasson, mert Te ronda vagy, és ez Neked úgy sem sikerülhet, mert ilyen hozzáállással valóban nem. Am meg vannak lányok akiknek kifejezetten a ronda pasik tetszenek, pl Nekem is :)) !! de az ha Valaki leminősítí magát és mások véleménye miatt az önbizalom már minuszban van az nagyon elrettentő tud lenni !! én is voltam padlon, de rájöttem, hogy még gyerek vagyok és nem szabad ennyire adni másokra, az is lehet, hogy irigyek :)) !!


:D:D

2013. ápr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"De egyébként semmilyen apróságod sem érdemes elhanyagolnod....."


Ez azért már szentbeszédnek hat, amire nem biztos, hogy vevő vagyok. Az "elhanyagolható"-t úgy értettem, hogy a

probléma mérete az itt siránkozó emberek problémáihoz

képest.


Hidd el, tudom mit kell tennem, hogyan kell tennem :)

De ha rám hallgatsz - lehet segítő szándék van benned -,

a kezd benőni a fejed lágyába tedd hozzá, hogy csak akkor

adj tanácsot, ha kérik :) Idő után irritáló tud lenni, még

ha a legjobb szándék vezérel is.

2013. ápr. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!