Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felejtsem el, vagy mi ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el, vagy mi ez a válasz tőle?

Figyelt kérdés

Van egy lány,nagyon kedvelem,bejön teljesen 23éves.

Tudtam előtte is,hogy nem áll össze mindenkivel,ennek ellenére bepróbálkoztam nála,és hát tegnap elutasító választ kaptam,mert "ő nem tudja miért fél az idegenektől".Azt szeretné,hogy maradjunk barátok....Jó,rendben,tényleg,csak nekem ehhez is idő kell,mármint,hogy maradjunk azok.Mi ez a válasz,hogy fél az idegenektől????Akkor legalább azt mondaná,hogy nem jössz be,és kész.De ez így esik rosszul,nyíltan nem...


2013. ápr. 6. 10:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja,és azért esik rosszul ez a válasz,mert én nyíltan megmondtam neki,hogy milyen szándékom lesz ezek után vele,gondoltam ennyit érdemelek én is.Tény megígértem neki,hogy ha nem is lesz semmi,barátok leszünk továbbra is,de ennek szerintem a köntörfalazáshoz nincs köze.
2013. ápr. 6. 10:40
 2/6 A kérdező kommentje:

Szeretethiányos,és azt értékelte bennem,hogy foglalkozok vele.....

Magyarul csak foglalkozni kell valaki,aki foglalkozik vele.Ezt mondta régebben.

Amikor beszélgetünk is az esetek nagyon kevés %ban hallgat meg,a többiben én őt...Ezt szerintem jobb el is felejteni,nem?

Mégsem 15éves fruskáról van szó,hanem egy már 23éves Nőről,akivel mást kellene már terveznem.

2013. ápr. 6. 10:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ez internetes dolog,akkor ne csodálkozz rajta :S
2013. ápr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem internetes.:)
2013. ápr. 6. 10:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha komolyan érdekel a lány, akkor próbálkozz.. Láttad a Forrest Gump-ot? meg van az a jelenet, amikor a kissrác nem akart felszállni a buszra, mert a "mamája azt mondta, hogy ne álljon szóba idegenekkel"? és akkor a sofőrrel bemutatkoztak egymásnak, így már nem voltak idegenek..

leleményes és megmosolyogtató.

sok sikert

2013. ápr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm,csak így olyan rossz......

Azért tényleg köszönöm tényleg a választ.

2013. ápr. 6. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!