Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szörnyű helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szörnyű helyzetbe kerültem.

Figyelt kérdés

Sajnos nem találtam olyan oldalt, ahol ki tudtam volna beszélni magamból ezt a lelki terrort, így gondoltam, itt megosztom Veletek, még egy két jó tanácsban bízva is...

Próbálom rövidre fogni.

Tehát... nagyon sokáig nem találtam munkát, nagyon nehéz volt a szakmámban elhelyezkedni. (Ismerős probléma a mai világban szerintem).

Egy évvel ezelőtt egy rokon által végül megtaláltam álmaim munkahelyét. Kényelmes iroda, céges autó, szabad hétvége, és ami nekem a legfontosabb a családias környezet, megbecsülés a főnök és kollégák részéről.

A főnök fia viszont túlzásba is vitte. Udvarolt, reggelente hol egy doboz csoki, hol egy csokor virág várt az asztalomon. (Mint a filmekben...) Hozzá kell tegyem, ráadásul egy álompasi!

Csakhogy házas. 2 gyerekkel. És nekem is volt párom, amikor odakerültem.

Egyikünk sem volt boldog, így lelkitársként indult a dolog, aztán ezt egy lopott csók követte.

Izzott körülöttünk a levegő. 1 hónap után otthagytam a páromat. Nem bírtam elviselni. Konkrétan nem Ő miatta szakítottam vele, de nem tagadom, közrejátszott.

Ezután bejelentette: terhes a felesége, jön a harmadik gyermek.

Szíven ütött, de próbáltam reálisan gondolkodni, hiszen tudtam: úgysem lehet köztünk komoly kapcsolat.

Ígyhát én is tovább keresgéltem pasik terén. Sokat nem kellett erre várni, össze is jöttem egy sráccal. Csakhogy amikor ez kiderült, Ő (azaz a kisfőnököm) teljesen összeomlott. Elindult az autójával, keresztül mindenen, a szélvédő üveget is kitörte valahogyan...

Akkor világossá vált, totál egymásba vagyunk zúgva. 3 hónapra rá elküldött 2 nap szabira, ő sem ment be a munkahelyre, és csodás időt töltöttünk együtt. Ennyire még senkivel nem volt jó semmi! Hihetetlen volt. Ezt mondta ő is. Megbeszéltük, nem lehet pasim, csakis az övé lehetek, igenis komolyan gondolja velem. Megvárja míg megszületik a pici és lelépünk valahová ketten.

Nagyon féltem a jövőtől, de beleegyeztem. Most biztosan útál mindenki, aki olvas, hiszen egy 3 gyermekes család életébe léptem be, de a szerelem, a borzasztó nagy szerelem az nagy Úr!

Most ugrok egy nagyot az időben, megszületett a baba, a felesége sejti, hogy van valakije rajta kívül.

Mennek a veszekedések, én itthon ülök és várok... A munkahelyen is mindenki kombinál, biztos van köztünk valami.

Stessz a köbön... Nyáron igényeltünk egy új SIM kártyát, amit csak mi használtunk. Megtalálta a felesége benne az összes sms-el. Lebuktunk.

Végül nem bírja tovább, elköltözik a családjától. 1 hét után rájön, nem bír élni a gyerekei nélkül és nélkülem sem.

Én pedig ezzel az egész helyzettel nem bírok együtt élni.

Na mindegy, visszaköltözött. De minden nap könnyek közt mondja el, hogy szeret és nem tud elengedni. De a gyerekeit sem.

Egy jó ideje azért húzódik ez a dilemma, most besokalltam.

A felesége megszerezte a számom, tegnap este felhívott, hogy hétfőtől ki vagyok rúgva. Ő pedig egyáltalán nem keres.

24/L


2013. ápr. 6. 12:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Igy jártál, hagytad magadat sodródni az árral. Viszont 24 éves vagy, még elõtted az élet, jöhet az uj szerelem. Egyben tanuság neked, hogy nõs férfira nincs mit adni!
2013. ápr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem semmi.Átgondoltad már mit érezhet a felesége? Nem,ugye? Na mindegy.


Szállj ki ebből az egészből nagyon gyorsan.Nincs olyan,hogy nem lehet valakit elfelejteni és elengedni,mert neked ezt a pasit el kell.Neked kell a sarkadra állnod és legyél Nő!!

Ha nem szállsz ki,akkor ne haragudj de megérdemled a sorsodat és a szenvedést.

2013. ápr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Sürgősen keres másik melót-nem feltétlenül csak az álommelót kell elvállalni-, és felejtsd el az egészet.
2013. ápr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%
Nem fogok moralizálni, mert a kutyakakival sem szoktam beszélgetni.
2013. ápr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellet volna belemenned,de még most ki léphetsz hagyd azt a pasit a francba,soha nem fogja elhagyni a családját. Ha elakarta volna akkor nem csinált volna a feleségének harmadik gyereket!
2013. ápr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
36%

Már az elején egyértelmű volt hogy a pasi etet.

persze amikor benne van az ember ezt nem látja:(


DRámázik a kocsival stb...

nem tud csak úgy kirúgni!!!!

Ha nincs létszámleépítés, akkor semmiképpen, ha van határozatlan idejű szerződésed.

Indok kell hozzá, az nem indok, hogy a felesége berágott.


Ennek ellenére jobb lenne ha el tudnál jönni, de úgy, hogy legyen már másik munkád.

Sok erőt ennek az átvészeléséhez...

2013. ápr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Húú.... nem irigyellek.... Ismerős a szitu: A párom 3 (már félig felnőtt) gyerek mellől költözött hozzám. Két éve. Az első fél évben engem is hívogatott a felesége, a gyerekei. Leráztam őket. (Bár engem legalább nem rúgtak ki)

A gyerekek, meg az ex asszony mai napig kísértetként élnek velünk a lakásban, hiszen bármi is történik, tudom, hogy a párom mindig az apjuk marad, és emiatt igenis kénytelen tartani a kapcsolatot az ex-el, az anyjukkal is.


Rád is ez vár! De kezdjük az elején... Ha elköltözik onnan az sem lesz egyszerű, a gyerek tényleg nagy úr. Ehhez egyik oldalról hatalmas lelkierő kell neki is, másik oldalról meg neked is: meg kell oldanod azt, hogy a lehető legkevésbé hiányozzanak neki a gyerkőcök. Sose hisztizz, mindig hagyd, hogy akkor és annyiszor menjen hozzájuk, amikor és ahányszor csak akar. Ha van rá lehetőség, segíts, hogy akár csak ideiglenesen is, de magával is hozhassa őket (igen, hirtelen 3 gyerekes anya válhat belőled!) Aztán... exasszony... gondolom lesz botrány a válás körül nem kicsi... Szoritsd össze a fogad, maradj mindig ember, és tűrj! Ne harcolj, még akkor sem ha a párod akar! Ne menj bele gusztustalan vádaskodásba, játékokba. Ne feledd: ez nem a te válásod! Támogasd a párod, de légy Svájc: független, biztonságos, semleges hely, ami bármikor menedékül szolgál.


Ez nagyon nehéz, és nagyon hosszú idő lesz... Sok-sok idő után lesz először lehetőség arra, hogy előtérbe told a saját igényeidet. De akkor is mindig a negyedik helyen fogsz állni: a három gyerek mögött!


Legeslegelőször el kell döntened, hogy mindezt (és meg ezer apróságot, amit le sem írtam) vállalod-e, és egyáltalán érzed-e azt, hogy kibírod mindezt.

Ha nem, akkor most menekülj minél messzebb! Ha igen, akkor sok sikert, és kitartást!


Aztán... Ha vállalod? Akkor mond el mindezt a párodnak is! Legyen vele tisztában, hogy nem akarod elszakítani a gyerekeitől, és hogy mindenre képes és hajlandó vagy, hogy megoldjátok ezt a helyzetet.


A többi rajta múlik...

2013. ápr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Èn nem ítélkezem ezen, feleslegs.

De amit leírtál abból az jön le, hogy a férfi veled jókat kuficol, de a feleségét, családját szereti. Ha tényleg téged szeretne akkor nem ment volna vissza, a gyerekeket meg megoldotta volna, hogy akár minden nap láthassa.


Èn is voltam hasonló helyzetben, de ott én voltam aki lelépett a férjemtöl, de soha nem mentem volna vissza hozzá, mert már nem szerettem. Habár gyerekeink nem voltak. Azóta vannak gyerekeim, de ha nem szeretném a férjemet akkor most is lelépnék kérdés nélkül.

2013. ápr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük azzal, hogy ha valakit nagyon szeretek akkor nincsenek kifogások miért nem vele vagyok. A gyerek is csak kifogás. HA szeretett volna akkor hétvégi apuka is lehetne. Szóval nyugodj bele. A kis főnöknek te csak egy pótlék voltál, semmi több.. De végül is megérdemelted hogy így alakult. Nem foglak szidni (megkapod itt majd sok embertől) de érthető hogy kirúgtak,és hoppon maradtál.. Végül is te sem voltál tekintettel egy terhes anyukára és 3 gyerekre..
2013. ápr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
hagyd a pasit is és a munkát is a fenébe. azért azt hogy kivagy rúgva nem a kisasszony dönti el, de hidd el jobb lesz ez így neked is. hibáztál - de tanulj belőle, ezért nem jó foglalt pasikkal kezdeni. Kezdj új életet, és felejtsd el ezt az egészet.
2013. ápr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!