Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátom 5 éve imádom, jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom 5 éve imádom, jól megvagyunk, de miért érdekel egy barátom kicsit jobban néha mint kéne?

Figyelt kérdés
Nagyon jóba vunk azzal a sráccal és néha úgy érzem tetszik nekem. Miért van ez ha azeretem a barátomat? Szerintetek lehet h csak azért mert úgymond ő nem udvarol nekem úgy mint régen?Persze jól bánik velem de azért 5 év után mégsem az van mint az elején..normális válaszokat várok
2013. ápr. 6. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:

mert ő jobb fej, jobban érzed magad vele,ennyi,

lehet vele kellene megpróbálnod

2013. ápr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kolosszus22 ***** válasza:

Így van, ellaposodott kicsit, de ez ennyi idő után teljesen normális, egyértelmű, hogy 5 év után már nem olyan és nem udvarol annyit mint az elején. A másik srácban viszont érzel valami olyat ami a mostaniban nincs meg és neked ez tetszik. Azonban ez becsapós lehet, később a másikkal is ugyanúgy ez lenne.

26F

2013. ápr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igaz, de közben nem hagynám el a párom semmi pénzért...inkább valamit nekem kéne tennem, hogy ő ne legyen annyia biztos abba hogy én ott vok neki....de féltékennyé nem tenném. Buta dolognak tartom és fájdalmat nem okoznék neki, nagyon rended velem...csak mégis...:S :)
2013. ápr. 6. 12:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Simán csinálhattok új dolgokat együtt! Elmehettek egy-két hétvégén,kipróbálhattok új hobbikat együtt stb. A féltékenység tényleg rossz ötlet,csak az ellenkező hatást éred el vele. Nekem is volt alakulóban egy kapcsolatom,a srác egy másik csajjal próbált féltékennyé tenni,elkeseredtem,de két nap után tisztáztam magammal hogy nem érdeklem. Utána meg jött,hogy így meg úgy tetszem neki,csak féltékennyé akart tenni...De én addigra már túl voltam rajta.
2013. ápr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:|: Igen, féltékenység rossz ötlet nagyon..
2013. ápr. 6. 13:40
 6/10 anonim ***** válasza:
mert 5 év az túl sok.. ezért..
2013. ápr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És akkor mivan azzal aki 10 éve van együtt..stb...kapcsolatunk naon jó , csak olyan vagyok, akinek hiábyzik a kezdeti lángolás..stb...
2013. ápr. 6. 15:14
 8/10 anonim ***** válasza:
ez van, elmúlt.. van, akinek még 10 év után is jó, de az nagyon ritka..
2013. ápr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nálunk nm múlt el úgy gndolom , mert akkor nm jônnénk már ki és nem éreznénk együtt jól magunkat ..talán nekem kéne abba beletörődnöm, h sok éves kapcsolat soha nem lesz olyan mint egy új..
2013. ápr. 6. 15:25
 10/10 A kérdező kommentje:
ha valaki ezt még elolvassa légyszí irjon :D tudom két éve volt. csak kiváncsi lennék mit szóltok!
2015. jún. 25. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!