Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolkozik így ez a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolkozik így ez a srác?

Figyelt kérdés

Van egy jófej, közvetlen és jól kinéző srác a sulimban, 22 éves. Beszélgettünk, jól éreztem magam vele, de szóba került a barátnő téma és picit megdöbbentem. Azt mondta ő "nem csajozik", mert eddig csak csalódott és a mai lányok nagy része ócska lotyó a szemében. Nem tudja őket értékelni, pláne beléjük szeretni. És mivel nem akar egyéjszakás kapcsolatokat sem, ezért inkább csak sportol és a barátaival tölti az idejét.

Mi vezethet egy srácot arra, hogy így gondolkodik a nőkről? Normális ez?


2013. ápr. 6. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Elmondta, hogy mi vezette erre a gondolkodásmódra: a családódás a mai lányok viselkedésében.

Hát rajta, itt a lehetőség, hogy változtass ezen! Bizonyítsd be neki, hogy van másmilyen lány is, mint akikkel eddig akadt össze!

2013. ápr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

de mit nem értesz?

leirtad a kérdésedben a választ,elomdonta azért mert sokan átverték, és valszeg te is cak átvernéd,én is átéltem ezt már sokszor,megértem a srácot

2013. ápr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a sok ku*rva miatt de attól még dughatni dughatná őket.
2013. ápr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem normális. szánalmas. Én sarkon is fordultam volna ott helyben ha ilyet mond...
2013. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hunbula ***** válasza:
Eddig mindig a rossz nővel jött össze... De hát ez végül is róla is elárul valamit, nem? Akit sokszor, könnyen át lehet verni, az meg is érdemli. Ha erre az a válasza, hogy akkor egy se kell innentől mert mind céda, akkor gyáva, gyenge és akaratszegény. Dönts el, hogy meg akarod-e győzni arról, hogy nem minden lány ilyen... Nagyon sok egyéb jó tulajdonságának kellene lennie ahhoz, hogy én megpróbáljam.
2013. ápr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!