Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az hogy az idosebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy az idosebb férfi-fiatalabb no kapcsolatot általában nem itélik el de a FIATALABB FÉRFI-IDOSEBB NO KAPCSOLATOT sokan elitélik?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 15:59
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
37%
23(F) vagyok, párom 25, még senki nem nézett ránk rossz szemmel. Amúgy meg semmi köze hozzá senkinek.
2020. okt. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
69%
Ugyanazért ítélik el, amiért a férfi homoszexualitást a leszbikusokkal szemben. Még mindig az él az emberekben, hogy a férfin múlik a szaporodás, ezért a homoszexuálisok kapcsolata a szaporodás útjában áll, míg a leszbikusokat nem kezelik ilyen szigorúan. Az idősebb nővel folytatott kapcsolat, főleg ha a nő már 40 feletti, akkor jó eséllyel nem végződhet gyermekáldással. Ezért ítélik el. Míg egy idősebb férfi fiatalabb nő kapcsolatban simán születhet gyerek.
2020. nov. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
20%
Illetve ami biztosan valós dolog az az, hogy a férfi keres többnyire többet, ezért két férfi kapcsolata nehézzé teszi a nők életét, amennyiben nekik van annyi többletük, amivel egy nőt is tudnának finanszírozni:) Szóval ez a mondás.
2020. nov. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
0%
Egyiket sem ítélem el, ha csak pár év korkülönbség van, hogyha már 8+ bármelyik irányba, mindkettőt veszélyesnek tartom.
2020. nov. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
65%

Ez a különbségtétel a természet törvényeiből fakad.

A fiatal férfi és idős nő kapcsolata terméketlen, mert a nő

termékenysége behatárolt.

Az idős férfi és fiatal nő kapcsolata termékeny lehet,

mert a nő még fogamzóképes, termékeny.

2020. nov. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
66%

25-ös vagyok.

Gondolom, nem egy-két év különbségre gondolt a kérdező,

hanem nagyobb korkülönbségre.


Amúgy ismerek olyan házaspárt, akik között 10 év különbség van, a nő az idősebb. Több gyerekük, számos unokájuk van és a mai napig

boldogok.

2020. nov. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom ki merre él, de én Budapesten épp az ellenkezőjét figyeltem meg.


Régen teljesen természetes volt a 10-15 év a férfi javára, 20 évnél már azért néhányan mondogatták, hogy elég nagy a korkülönbség. Ma meg már 5+ évnél fanyalognak a kívülállók.


Fordítva pedig régen szólták meg, ma meg már inkább a nők gondolják túl. Csinosabb nőnél és kopaszodó vagy kicsit hamarabb őszülő férfinél az 5-10 év korkülönbség sokszor fel sem tűnik.


Tehát én inkább azt látom, hogy míg férfiak közül a fiatal lányokkal még a 70-80 éves is összejönne, de már a 40-eseket is utolsó pedofil állatnak tartják ha bókolni mer egy 20 évesnek, sokszor a 30-asoknak is beszólogatnak, hogy a korosztályukban keresgéljenek, addig fordított esetben egy csomó 18-25 körüli srác epekedik 30-as 40-es nőkért, de még a 30-asok is elhajtják őket.


Úgyhogy pont az ellenkezőjét látom. Elítélni meg maximum pár ultrakonzervatív idős ítéli el, de ők még sok mást is elítélnek, például hogy selejt a mai generáció mert nem volt sorkatona a lányok nem tudnak főzni meg neki 25 évesen már 3 gyereke volt ezek meg még az egyetemen vihognak, egy extrémebb hajszínnel meg fültágítóval (férfiak ecsetfejjel) meg már maga vagy a démon ha meg hallgatsz még mellé jó kis metálzenét már rohannak a paphoz szenteltvízért, hogy abba fojtsanak bele. :D

2020. nov. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
28%

Én furcsállom mindkettőt, de ilyenkor jönnek a középkorúak megmagyarázni, hogy ez jó, mert idézem "ők még az igazi férfiak/nők akik igaz emberek, nem úgy mint a mostani *az adott középkorúval azonos nemű* fiatalok, akik aztán milyen szarok, (férfi esetében "még katonák se vótak, bezzeg mink, igaz csak a körlet felmosása volt a legnehezebb feladat, de akkor is, őrizzük meg az illúziót, hogy olyanok vagyunk, mint a veteránok a Don-kanyar mellől) (nő esetében "mink még tudunk főzni, meg felmosni, nem úgy mint a mai lányok akik csak isznak!!!!)


Úgyhogy általában részükről vita sincs, ők kinevezték magukat "az egy igaz generációnak" a fitalabbak pedig a saját nemükből "a hulladék, hitvány elemek" lesznek. Automatikusan. Kész.

2020. nov. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
35%

Utolsó:

Tipikus.... "Bezzeg az én időmben...."

"Ezek a mai fiatalok

..."


A főkérdéstől függetlenül nagyon igazad van....

2020. nov. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
86%

én azt gondolom, hogy bár vannak kivételek, alapvetően mégis az az ősi minta van belénk nevelve, hogy az idősebb férfi védelmezze a fiatalabb nőt. nyilván, ezt legtöbbször azzal indokolják, hogy a férfiak lassabban élnek, így mikor egy 25/f 18/n felállást szembeállítunk egy 25/n és 18/f felállással, statisztikailag nem ugyanolyan arányban végződnek sikeresen.

szerintem ahogy haladunk a korral, egyre inkább elfogadott lesz és egyre kevésbé turkálnak az emberek látványosan egymás magánéletében.

2020. nov. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!