Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az hogy az idosebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy az idosebb férfi-fiatalabb no kapcsolatot általában nem itélik el de a FIATALABB FÉRFI-IDOSEBB NO KAPCSOLATOT sokan elitélik?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 15:59
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
35%

"a szüleimnek ez sem tetszik."

Legalább kiderült hogy a családod normális, csak te nem. Majd rájössz hogy igazuk van. Egy külső szemlélő sokkal jobban látja, főleg ha nem barát vagy ismerős csak, aki féltékeny lehet. Ők a szüleid és pusztán csak jót akarnak neked!


"ő 22 én 18 és senkinek sincs vele baja"

Mert még full naiv vagy. Észre sem veszed. Úgysem maradtok együtt. Egy 22 évesnek nem egy ilyen kisfiúra van szüksége!

2020. júl. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
65%
#11 rokonságomban van egy házaspár, a feleség 2 évvel idősebb. 32 éve házasok, huszonéveik eleje óta.
2020. júl. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
73%

Mert a nőket mindenért r*bancnak nézik, azért.

Ha idősebb pasival van, akkor meg pénzéhes r*bancnak.

2020. júl. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
68%
Mert a férfiaknak sokkal jobban ketyeg a biológiai órája, mint a nőknek,mert hamarabb meghalnak. Ezért a férfiaknak legalább a fele pánikol, kis rövid egészséges éveiket maximálisan ki akarják élvezni. Rettegnek hogy mindjárt itt a vég, próbálnak fiatalabb nőkkel fiatalodni, és szúrja a szemüket ha egy párnál a pasi afiatalabb. Mert attól félnek,ez el fog terjedni egyre jobban, és akkor ők majd nem tudnak úgy tenni mintha fiatalok lennének, mert nem lesz női jelentkező :)
2020. júl. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
41%
Kit érdekel? Semmi közük hozzá.
2020. júl. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
51%

Mert az emberek ragaszkodnak a régi felállásokhoz. A férfi fiatalabb, ez azt jelenti, hogy anyagilag még nincs a csúcson, nem tud neked megfelelő tányérokat biztosítani, a konyhában, hogy elmosogasd.

Ha a férfi fiatalabb, mint írták, nehezebb a gyerekvállalás, és ha te nem akarsz gyereket akkor duplán támadnak rád tűzzel és vassal.

Illetve van az az elgondolás, hogy a nők hamarabb érnek, amit mindketten tudunk, hogy butaság, de ugye régen ez azt jelentette, hogy 12 évesen összedobtál egy 3 fogásos menüt, a 40 éves férjednek, akivel összeadtak.

2020. júl. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
53%

Egyrészt régi beidegződés, hogy a kislányokat-hozzájuk képest gazdag vén faxokkal házasították össze-az eredeti Rómeó és Júliában is így volt a Párisszal, csak mondom...-

Másrészt, a nők biológiailag előbb érnek a férfinél, előfordul, hogy még agyban is, pl. egy 14 éves srácnak még nagyon feminin a hangja, egy kortárs lánynak már majdhogynem felnőttnek is elmegy, vagy egy 16 éves srác még az idétlen fingós vicceken röhög, míg egy kortárs lánnyal le lehet folytatni egy értelmes beszélgetést is, de persze, előfordul a fordítottja is, csak az utóbbi ritkább.

Ha mindkét fél elmúlt 30, ott már igazából sokat nem oszt, nem szoroz a dolog.

2020. aug. 11. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem nem ítélik el. 1-2 év az semmi. Ezért nagyon ritkán hallok dumálást.


Viszont amikor egy kivénhedt 40es egy fiatal huszonéves srácot hülyít na azt én sem bírom. Ha az én fiamra ráakaszkodna egy ilyen ocsmányság, kb belebolondulnék.


Bár nem tudom ki jár rosszabbul, mert 10 év múlva a srác 30, a nő 50 és mehet is a levesbe ha a saját korosztályának nem kellett. Talán 10 évig sem tart egy ilyen.


Ne akarjon már senki fia korúval lenni.

2020. aug. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
73%

Én vagyok a nő, 32 leszek, párom 28 éves.

5 éve vagyunk együtt. Nincsenek rózsaszín felhők, vannak problémák, de nem a kor miatt, ezek az idősebb exemmel is megestek. (Ő pont annyival volt idősebb, mint amennyivel a jelenlegi fiatalabb.)


Gyerektéma:

Nekem már akkor volt már egy, mikor összejöttünk, majd lett 2 közös, itt megálltunk. Ha fiatalabb lennék, se vállalnék ennél többet.

2020. aug. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
32%

Azert mert első körben a vonzalom a meghatarozó ,oregseghez meg nem.lehet vonzodni,tehat valami furcsat látnak benne. De ebben a korban ahol te vagy semmit nem jelenet,még korkulonbsegbek se nevezném.

Elég naiv kislany lehetsz ha ilyeneket kerdezel.

2020. aug. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!