Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes megoldás?

Figyelt kérdés

Van egy "srác" (30 körüli) aki közölte sms-ben bnőmel "-addig nem nyugszik még meg nem dugja még 1x", hogy én ezt tudom persze bnőm nem tudja, és nem is említette nekem a dolgot. Tudom ,hogy mikor még nem ismertük egymást bnőmmel volt köztük egy egyéjszakás kaland de.De barátnőm belátta hogy nem lehet köztük semmi. Barátnőmmel nagyon szeretjük egymást, és tervezzük a jövőnk.


Szerintetek mi lenne a helyes megoldás? Köszönöm a válaszokat előre is.


24f


2013. ápr. 7. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bézbózütő
2013. ápr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát ez nem túl biztató. Esetleg gázkamra a csávónak?
2013. ápr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mire mi a helyes megoldás?

Ez a barátnőd ügye, neki kell megoldani.

Neked mi a problémád pontosan?

2013. ápr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ÁÁ nem mennék vele semmire ha bedurvulok, csak magamat sodrom bajba egy ilyen miatt....
2013. ápr. 7. 19:48
 5/12 A kérdező kommentje:
Az a problémám, hogy ez a .... tudja hogy együtt vagyunk de ez egy csöppet sem érdekli és zavar hogy egy ilyen beteg barom egyáltalán a barátnőmre gondol.
2013. ápr. 7. 19:50
 6/12 A kérdező kommentje:
Jah közölte sms-ben bnőmel "-addig nem nyugszik még meg nem dugja még 1x" ez a fő probléma.
2013. ápr. 7. 19:51
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát márpedig nem érdekli hogy te vagy neki mert ő csak szexre hajt. Egyenlőre várj, és figyeld a reakcióit, csúnya dolog de figyeld ki h merre jár hova megy mikor.

Mert ha most ezt közlöd vele akkor fel fog háborodni ami 50%-ban jogo de 50%-ban nem jogos.

2013. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Figyelni fogom. De mit tegyek ha nagyon nyomul? Mert ez az a típus aki addig nem nyugszik még el nem éri a célját. Sosem volt még ilyen problémám és félek hogy tönkre megy a kapcsolatom.
2013. ápr. 7. 20:02
 9/12 anonim ***** válasza:

5: Értem!

Egy taplóságtól jogod van megvédeni a barátnődet hangos szóval.

De jelenleg 1. nem lehet ez beszédtéma a barátnőddel, mert se ő nem hozta szóba, se Te, tehát patthelyzet van addig, amíg valamelyikőtök szóba nem hozza az SMS-t, 2. azt sem tudod, a barátnőd vonzódik-e még ehhez a fiúhoz.

Esetleg szóba hozhatod, hogy vonzódik-e még hozzá.

A fiútól nemigen reszortod megvédeni, de attól, hogy tovább bántsa a barátnődet (tudja, hogy ő szereti, ezt meg ő egy éjszakára ki is használná, evvel fölösleges epekedést okozva neki), megvédheted! Az elmúlt dologért is beolvashatsz neki!

Elmondom, hogyan értem.

Őneki csak oylan szex kell, ami növeli az egóját! A barátnődet meg akarta kapni, másodszorra már nem érdekelte! Most az motiválja újra, hogy most egy másik fickótól veheti el. Ha megkapta úgy is, hogy Téged szarvazott fel, megint érdektelen lesz neki a lány!

Érzéketlen tuskó! Na, ezért érdemelne meg egy nagy verést!

2013. ápr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A barátnőd tehett volna emlitést a dologról. Én is elég higgadt természetü vagyok, de ezt nem tudnám szó nélkül hagyni.

Sajnálom, hogy nem tudtam értelmes válasszal szolgálni.

20F

2013. ápr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!