Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan "vegyem rá" a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "vegyem rá" a párom, hogy együtt menjünk nyaralni?

Figyelt kérdés
Tavaly együtt mentünk, szép volt, jó volt. Tavalyelőtt meg az ő társaságával, aminek majdnem, hogy katasztrofális következményei lettek. Alig járt le velem a partra, fent sakkozott egy haverjával, mondván, hogy ő nem szereti a partot. Aztán amikor mondtam neki, hogy vegyünk bort, akkor azt mondta, hogy majd megkérdezi a többieket, hogy ők vesznek-e, és akkor veszünk mi is. A többiek persze nagy ivben sz.rtak arra, hogy mi veszünk-e, vagy hogy egyáltalán mit csinálunk, és vettek bort.... amit én előre megmondtam, hogy igy lesz, meg egyáltalán minek ebből ügyet csinálni? Aztán sokan le is betegedtünk, és amikor mentünk haza este engem rázott a hideg, és mondtam a lánynak, aki elöl ült, hogy húzza fel az ablakot, ő meg arrogánsan annyit mondott, hogy takarózzak be, ha fázok. Mindezek után a pasimnak nem érthető, hogy miért kerülöm el messzeiről azt a bandát. Főleg, hogy utána még vissza is hallottam magamról vmi lányoktól, hogy én kibeszéltem ezt meg azt, közben meg ők csinálták ezt, nem én. Nem is tudnék kiről mit beszélni, meg amúgy se vagyok olyan. 2 éve járunk, és kissé gáznak érzem, hogy még ezt se tudjuk megbeszélni. Mert amikor tavaly jöttünk haza, akkor mondtam neki, hogy jövőre mehetnénk Görögországba, és akkor mondta, hogy ő inkább menne a társasággal, én meg annyira felhúzódtam ezen, hogy mondtam neki, hogy b.szódjon meg.

2013. ápr. 7. 22:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Este beszélgettünk, és azt mondta, hogy elmehetünk együtt nyaralni, csak még nem találtuk ki, hogy hova:)
2013. ápr. 9. 14:15
 12/12 anonim ***** válasza:
frankó! XD
2013. ápr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!