Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mikor legyen a hónap fordulónk a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Március 29.-én jöttünk össze tavaly, és együtt voltunk 8 hónapot, tehát november 29.-én lettünk 8 hónaposak. Viszont december 8.-án szakítottunk. Most újra összejöttünk, de március 27.-én.

Viszont hiába a kb 4 hónapnyi egyedülállóság, azért ott van az a friss emlékű 8 hónap. Tehát ti mit mondtok, most áprilisban hanyadikán leszünk 9 hónaposak?

Mert végül is még úgy is számoltuk hogy voltunk együtt december 8.-ig.

Remélem tudtok segíteni, előre is köszönjük! :)



2013. ápr. 8. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem én nem számolgatnám, mert nem vagyok retardált, hogy minden együtt töltött leheletünket méregessem.
2013. ápr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 schocko ***** válasza:
100%
Ha igzán szeretitek egymást, akkor órafordulót kell ünnepelni.
2013. ápr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nagy formák vagytok, inkább gyúrjatok a jobb karra, if you know what i mean.
2013. ápr. 8. 11:18
 4/9 anonim ***** válasza:
vigyázz, mert ebbe a problémába bele lehet őrülni
2013. ápr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem probléma... de attól még a kérdésre tud valaki válaszolni? Mert ha nem nem sértődök meg, nem kell írni a hülyeségeiteket, nyugodtan kapcsoljatok tovább.
2013. ápr. 8. 11:30
 6/9 anonim ***** válasza:
én szívesen válaszolnék,de 2-es vagyok matekből :(
2013. ápr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van, vagy teljesen elölről kezditek a számolást, és akkor a kezdő dátum a márc 27. lesz.

Vagy a tavalyi márc 29. a kezdő dátum, és akkor minden hónap 29-én lesz a hónapforduló. Én nem adnám hozzá a nov29-dec8ig terjedő időt, szóval akkor 29-én lesztek 9 hónaposak. De csak 2 nap a különbség, szóval ebből kiindulva meg mindegy melyiket választjátok, amelyik szimpatikusabb.

2013. ápr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 D'a ***** válasza:
szerintem 28 :D legyen a kettő között :)
2013. ápr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És az évfordulótok mikor lesz? :S Márciusban vagy júniusban? :S Szerintem szakítsatok, ilyen problémával nem lehet élni.
2013. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!