Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasim 3 hónap után szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim 3 hónap után szakított velem. Egy hónap után felkerestem hogy én még újraszeretném kezdeni. Lennt bővebben! Ezt most mire véljem?

Figyelt kérdés

Mondta h most nekem kell bizonyítanom..tehát futnom kell utána már ezt csinálom kb 3 hete de semmi:S azt mondja h nem látja h tepernék pedig szinte minden nap átmegyek hozzá,próbálok vele beszélni.tegnap azzal állt elő hogyha csinálok neki akt fotókat akkor meggondolandó h összejön-e velem! Ez most mi?:S

már nagyon úgy érzem h sokszor megalázkodtam előtte..mindenki észreveszi h mennyire szeretem őt csak sajnos Ő nem..


2009. szept. 22. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ááááááá.Ne csinálj magadról semmilyen képeket! Gondolj bele, odaadod neki, felteszi valamilyen népszerű oldalra .Szerintem csak kihasznál, élvezi hogy tepersz utána, de nyilvánvaló hogy már nem akar semmit!

Inkább hagyd majd találsz valami normálisabbat! Nemm éri meg , szerintem most azonnal töröld ki a tel.számát meg mindent!Ne csináld

17f

2009. szept. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy bevállald az akt képeket,bárhogy is gondolja!-ez zsarolásnak tűnik!

Sztem már épp elégszer a tudtára adtad,h szereted őt és szeretnéd újra vele! Sztem várj,de ne keresd,viszont ha pár hétig nem jelentkezik,akkor felejtsd el-tudom nem könnyű!De hát akkor nem érdemel meg téged!

2009. szept. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy csinálj aktfotókat magadról! Aztán utána mindig lesz mivel zsarolnia, még 20 év múlva is, amikor már lehet, hogy családod lesz, vagy magas pozícióban dolgozol. Akkor meg hiába vered majd a fejed a falba. Gondolj a Csisztu-videóra, vagy hogy Demcsák Zsuzsa azért nem lehetett kormányszóvivő, mert fiatalabb korában fehérneműs (nem akt!) képek készültek róla. De lehet, hogy szórakozni akar, és be akarja küldeni a képeket a napiszarra, vagy valami hasonló színvonalas oldalra (volt ilyen eset, pont itt olvastam a gyakorikérdéseken).


Amúgy szerintem ne fuss egy ilyen hapsi után. Aki azt követeli meg egy nőtől, hogy fusson utána, az nem férfi. Gondolj bele, szerinted lesz valaha egy ilyen emberrel kölcsönös megbecsülésen, tiszteleten és szerelmen alapuló, egyenrangú kapcsolatod?

2009. szept. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért alázod meg magad előtte? Felejtsd el minél hamarabb. Ez a pasi csak szórakozik veled! Nem érdemli meg, hogy szeretsd. :((
2009. szept. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
mi 2 évig jártunk szakitottam vele mert tul féltékeny volt. Megbocsátottam neki mindent és mondtam neki h szeretem és azt mondta ő is. Miután mindent megbeszéltünk megkapta a szexet is beközölte h mégsem akar semmit.Egy csunya monoklit kapott. SOHA NE ALÁZKODJ MEG!
2009. szept. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!