Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen alacsonyak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen alacsonyak az elvárások a mai fiatal nők részéről? Minden lúzer kockának lehet csaja, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Gondolok én olyanra, hogy se pénze nincs, se nem nagy szám külsőre, céltalan, hülye, 0 teste van, meg minden ilyen pasinak is van barátnője. Sőt, még cigány pasikkal is leállnak egyesek. Az már tényleg a véglet. Férfiként kérdezem a nőktől, hogy tényleg nincs semmi igényetek? 22/F
2013. ápr. 8. 21:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Annyiban igaza van a kérdezőnek, h például ma is mit látok?

Szó szerint egy retkes, igénytelen cigány ölelget egy külsőre igényes nőt.

Hát beszarsz:D

És nem egy ilyet látok.

2013. ápr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Én is egy kockával járok, mert szeretem, kedves fiú attól függetlenül, hogy nem pont a külsőségeit fogom nézni(amúgy átlagos) Lehet, hogy talán fontosabbak értékek is vannak az emberekben, mint a származása, vagy a külseje, de nem biztos,ezt csak azok tudják, akik felül tudtak emelkedni azon, hogy kinek épp hogy áll a haja és hány kiló... Nekem volt gyúrós párom is, azért hagytam ott, mert többet foglalkozott már a végén magával,mint az egészséges férfi szint :) 22/L
2013. ápr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
jaja, mindenki azt mond amit akar.
2013. ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy van valami olyan személyiségében, amit nem veszel észre a nagy arcod takarásában. Az általad felsorolt dolgok elég felszínesek, inkább a külsőre vonatkoznak, amik sokszor eltörpülnek kedvező személyiségjegyek mellett. Az egyetlen, amiben igazat adok, az a hülyeség; nem szeretem az ostoba embereket, de ez is csak személyes véleményem.
2013. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Úgy értem a kérdést, hogy mivel én igényes vagyok, sokat adok magamra, 4 éve gyúrok, kidolgozott testem van. Arcra is egész jó vagyok szerintem. Egyetemre járok, karriert építek, vannak céljaim az életben. Azonkívül szeretünk utazgatni, nyáron pl. Olaszországba és Írországba megyünk. Nekem persze hogy van barátnőm, de amiket látok, hogy ilyen pattanásos kis proletár senkik is nővel vannak, ez hogy a p1csába lehet? :D
2013. ápr. 8. 21:22
 16/27 anonim ***** válasza:

Na, miután túljutottam azon, amit előttem már kifejtettek...


Azt is nézd, hogy azok a lányok milyenek, akik ilyenekkel leállnak. Illenek egymáshoz. Inkább egyedül maradnék egy életre, ha csak azoknak tetszenék igazán, akik utánam fütyülnek, vagy trágár módon kiabálnak az utcán, vagy majd orra buknak, úgy bámulnak, mikor mellettük sétál a barátnőjük... (Holott nem öltözöm k*rvásan, teljesen szolid vagyok)


19/l

2013. ápr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

" Inkább egyedül maradnék egy életre"


hidd el, ha tényleg meg lennének szorulva a nők, akkor nem válogatnának ennyire...láttam egy filmet magyar nöi börtönröl (ok, hogy tele van cigányokkal, de) és bevittek egy látogató férfit, a nők ugy nézték, hogy a szemük majd kiesett...pedig egy kopaszos szürke alak volt...

2013. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Aki a Te szemedben lúzer kocka,szerencsétlen,igénytelen,proli,stb.,az másnak még jelentheti azt az embert,akitől megkapja a boldogságot,szeretetet.Lehet,hogy ő nem jár Írországba,nem gyúr,vagy nincs egyetemi diplomája,de jól érzi magát a bőrében és boldog.Lehet,hogy tíz év múlva is boldog és szerencsés lesz,míg Te esetleg nem,mert kifogsz egy olyan szériát.Soha nem tudhatod.
2013. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Azért mert neked azok a srácok senkik, a barátnőjük számára, és még sokan számára lehetnek valakik. A hasonló a hasonlót vonzza, az ember nem feltétlen attól értékes, hogy ki van gyúrva, sokat utazik, sok pénze van, egyetemre jár, vagy mert jól néz ki. Az érték sokkal összetettebb dolog ennél.
2013. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Megnézném barátom, hogy te anyuci pénze nélkül, hogy mennél nyaralgatni, miközben egyetemre jársz... Imádom, amikor az ilyen kis elkényeztetett lóf@sz embereknek ekkora szája van. Magadtól kb semmit nem értél volna el, de azért hatalmas arc az bezzeg van.


De csak, hogy megnyugtassalak, nekem nincs. Mondjuk nem vagyok se céltalan, se hülye, legalábbis szerintem. A nők egy részének is tetszem, de ez semmit nem jelent.

25/F

2013. ápr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!