Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen alacsonyak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen alacsonyak az elvárások a mai fiatal nők részéről? Minden lúzer kockának lehet csaja, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Gondolok én olyanra, hogy se pénze nincs, se nem nagy szám külsőre, céltalan, hülye, 0 teste van, meg minden ilyen pasinak is van barátnője. Sőt, még cigány pasikkal is leállnak egyesek. Az már tényleg a véglet. Férfiként kérdezem a nőktől, hogy tényleg nincs semmi igényetek? 22/F
2013. ápr. 8. 21:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

A párom nem gazdag, nincsenek kigyúrt izmai, alig magasabb nálam és mégis ezerszer többet ér, mint egy-két izomagyú pénzeszsák, akikkel előtte volt dolgom. Nem látsz bele az emberekbe, ne ítélkezz róluk első látásra!

Ebben a cigós dologban viszont igazad van, ilyet már én is láttam és én sem értem...

2013. ápr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

"Ebben a cigós dologban viszont igazad van, ilyet már én is láttam és én sem értem..."


" Nem látsz bele az emberekbe, ne ítélkezz róluk első látásra! "


Te sem vagy kétszínű... ááá..

2013. ápr. 9. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nekem annyi elvárásom volt, hogy mackós legyen és tudja, hogy egy hercegnő vagyok. Hát mackós és hercegnőként bánik velem, szóval tökéletes.
2013. ápr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

"Te sem vagy kétszínű... ááá.."


Csakis a saját tapasztalataim alapján ítélkezek és volt elég tapasztalatom. Remélem, ezzel eleget mondtam, nem érzem magam kétszínűnek. Én minden embernek megelőlegezem a bizalmat, amíg vissza nem élnek vele. Nagyon sok cigányt ismerek és 99%-ukról el lehet mondani, hogy ezt így-vagy úgy megtette. Tisztelet a kivételnek. A továbbiakban nem megyek bele a kérdésbe.

Ráadásul sok szép, fiatal, normális családból származó lányt nem is azzal a néhány normális, értelmes cigánnyal látom akik kilógnak a sorból, hanem azokkal az igazi, vérbeli rosszarcú cigányokkal, akik már több börtönt is megjártak, buták, lusták, gusztustalanul viselkednek. Ez az, amit nem értek. Ennyi.

2013. ápr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"Tisztelet a kivételnek. "


Pont ez az ami megbukik a te esetedben.

2013. ápr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Kedves előző! Az én esetemben már a többség megbukott. Ha valakinek megvan az oka, hogy utálja őket, az én vagyok. Nem utáltam őket mindig, sőt, ahogy tudtam, segítettem, de most már igen. Ezt teszi hosszú évek keserű tapasztalata. Ha valakinek ez nem tetszik, nem tetszik, az ő dolga. Nem tartozik a kérdés keretei közé.
2013. ápr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ez azért érdekes. Minden kérdés arról szól, hogy a nők csak gazdag Brad Pittekkel hajlandók járni, erre itt egy kérdés az ellenkezőjéről, és az se jó. Szép...
2015. márc. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!