Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog az, hogy ha vki felad egy kapcsolatot egy olyan személyért aki talán nem is létezik? :S

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy barátnőm elhagyott egy olyan személyért aki nem létezik (vicces mi? :D). Szóval másfél éve voltunk együtt, nem láttam semmi előjelét annak h szakítani fog velem. Megismerkedett egy sráccal neten, aki messze lakik innen kb 300-400 km-re. Ezzel nem is lenne gond, de a srác nem valódi asszem :D nem tudom h h irjam h megértsétek :D


Amit a srácról tudni kell, hogy messze lakik, és neki volt egyedül 15 évesen B kategóriás jogosítványa, a rendőrök pedig nem állíthatták meg. (ezt mind ő mondta bemásolták nekem a szöveget :D) És van neki bocsánat volt neki egy Nissan 350Z, és még egy vmilyen autóje, de ezeket eladta és most van 80 millió forintja. (de a nagymamájával él :D) Van egy lakása pesten, 16 éves volt két hete, most kiderült h már 21 ( nem rossz mi? :D) Közben egy nap alatt felköltözött a pesti lakásukba, utána meg kőszegre költözött, de mind ezt 1 nap alatt :D

Most pedig azt állítja h nem XY (XY-t képletesen értsd), hanem Ryan Davidson, de a két névhez kitett profil kép még csak nem is hasonlít a másikra :D


Sztetek az exem normális? Mert szerintem nem.



2013. ápr. 9. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért kezdesz nővel?! Elárulom: Mindegyik ilyen!
2013. ápr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Úgy mindenki érti hogy Fake (:


Elég érdekes.. Ha ilyen hülye exed van, hogy ezt beveszi akkor inkább örülj hogy szakított veled!

2013. ápr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
oO szép xD vissza fogod fogadni ha rájön?
2013. ápr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem, nem fogom nem vagyok hülye, csak nem értem h miért hisz neki :S :D
2013. ápr. 9. 18:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Első válaszadó! Nem mindegyik csaj ilyen, csak a balekok nem találják meg az igazi, egyetlen normális csajt egész életükben.

Kérdező! Szerintem örülj inkább, hogy megszabadultál egy ilyen éretlen csajtól! Nem gondolkodik felelősen az, aki a bizonytalanért feladja a biztosat. (Bár gondolom, az exed még csak 12-14 éves lehet)

24/F

2013. ápr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
20 éves a volt bnőm. De már én is beláttam h jobb h igy alakult :)
2013. ápr. 23. 12:31
 7/8 anonim ***** válasza:
1. és te honnan ismered az összes nőt? :O
2013. ápr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha elhidegult a kapcsolat vagy mar nem szeret annyira akkor meg jo hogy mas fele kacsintgat (bar akkor is meg lehetne oldani, megbeszelni az ugyet esetleg szakitani), akar meg az is elkepzelheto hogy annyira elvarazsolja egy ilyen nethusz-ar hogy emiatt szakit.. DE ebben az esetben NEM. NEM, NEM, NEM ES NEM!!! Megis hany eves agyilag ez a "no"? Latszik hogy osszevissza hazudozik neki ez a Rajen Devidzon, raadasul ha azert tetszik neki mert mittomenmennyi autoja meg haza es penze van akkor inkabb orulj neki hogy otthagyott!!! OMG hogy lehet valaki ennyire hul-ye?! ._. Ugy megneznem ahogy izgatottan keszulodik a talalkozasra aztan egy kur-vanagyot koppan... :D
2013. aug. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!