Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Potenciális alfahím leszek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Potenciális alfahím leszek ha meg fogom verni a csajom összes udvarlóját?

Figyelt kérdés
6-7 nyomi kis fiú nem bírja felfogni hogy foglalt a csaj. Barátnőm szokta mutogatni a facebook "irományaikat", hát én ekkora nyálgépeket nem láttam még. Hiába írja nekik a barátnőm hogy semmi esélyük, még úgy sem lenne esélyük ha egyedül álló lenne, de ezeket valahogy beturbózza ha visszautasítják őket, aztán mégjobban rákapcsolnak.
2013. ápr. 11. 14:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Alfahím akkor leszel, ha meg sem merik környékezni a nőstényedet és még legalább 2-3 tartozik a falkádba.
2013. ápr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem leszel potenciális alfa hím...de már most egy potenciális barom vagy...
2013. ápr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ha a szép (meg a csúnya) szó nem hat, akkor jöhet az erőszak!
2013. ápr. 11. 14:31
 4/21 A kérdező kommentje:
ja és a csajom 10/10-es
2013. ápr. 11. 14:33
 5/21 anonim ***** válasza:

# 3

Csak aztán nehogy összekócolják a fogsorod...

2013. ápr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%
Hát igen, a csajok az ilyen erőszakos állatokra buknak, a rendes, kedves fiúkat meg emberszámba sem veszik. Ismerős én is ilyen nyálgép volta még két éve, de azóta rájöttem, hogy nem kellenek nekik jó fiúk, én is inkább verekednék ma már, mintsem jó pofiskodnék.
2013. ápr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha esélyük sincs a "nyomiknak", akkor miért foglalkozol velük? Én barátnőmnél is folyton próbálkoznak, és mindig jót nevetünk rajtuk... Take it easy!!! :)
2013. ápr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Te nem alfahim hanem gyoker leszel baratom :)
2013. ápr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha több önbizalmad lenne,akkor nem foglalkoznál ilyen "nyomikkal". Majd ha egy jó pasi próbálkozik nála,akkor aggódj szerintem;)
2013. ápr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A túrót lesz gyökér, a gyökérben van némi tartás, a kérdező puding lesz.
2013. ápr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!