Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Potenciális alfahím leszek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Potenciális alfahím leszek ha meg fogom verni a csajom összes udvarlóját?

Figyelt kérdés
6-7 nyomi kis fiú nem bírja felfogni hogy foglalt a csaj. Barátnőm szokta mutogatni a facebook "irományaikat", hát én ekkora nyálgépeket nem láttam még. Hiába írja nekik a barátnőm hogy semmi esélyük, még úgy sem lenne esélyük ha egyedül álló lenne, de ezeket valahogy beturbózza ha visszautasítják őket, aztán mégjobban rákapcsolnak.
2013. ápr. 11. 14:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ha megvered őket mivan atol leálnak? Ez megakadályoz másokat bene? A bárátnődd mértnem tiltja le őket? Mit reagálna a csajod he végig vernéd a pasiait?

Az tény hogy a csajok nagy segfej vadbarmokra buknak de nem hüjebarmokra .

Amugy ha van esélyuk a csajdnál akor másoknak is és jóval tőbnek mint akikeket megtudsz verni ha egyáltalán ezt a 6-7 csávót megtudod vernimert egy győkőr nyágépbe lehet egy jó adag feszültség ha rá támadsz jó esélyejel levezeti rajtad mind.

2013. ápr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Wadmalac ***** válasza:
88%

Hát szerintem ha a leányzó nem tudja őket lerázni, akkor nem is akarja, legyezgeti a hiúságát hogy csorog a nyáluk. Nincs az a nyomulós hülye, akit ne lehetne lepattintani megfelelő leégetős szöveggel.

Ha körbepofozkodol, még azt is szépen elterjesztetheted vele magadról hogy csak azért van veled a csaj, mert nem engeded jobbat találni.

Ez nem alfahímség, csak szánalmas.

Ha a konkurenciát pofozgatnod kell, akkor nem vagy náluk jobb, csak legfeljebb erősebb.

A legjobb út hogy elbukd a csajt.

2013. ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 ASOT ***** válasza:
Attól hogy megvered őket, HA egyáltalán megvered mert ne becsülj le mindenkit, ez nem az állítvilág ahol az oroszlánok megküzdenek egymással hogy kié lesz a nőstényfalka.
2013. ápr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
első odatette az igazságot de keményen.
2013. ápr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, wadmalac elég jól leírta a helyzetet.


Gyakorlatilag vizes seggel csúszol lefelé a jeges pályán. A legjobb úton jársz afelé, hogy elbukd a csajt.


Tények: a csajod nem érzi magát igazi nőnek, sem melletted, sem máshogy. Nyilvánvaló, hogy nagyon jól néz ki, de az intelligenciájával nem elégedett, legyen akármilyen okos is. Addig meg csak kamu önbizalom létezik. Nincs önbecsülése a csajodnak, és abból táplálkozik, hogy mások nyaliznak neki. De ha egyszer olyan pasit fog ki, aki miatt elhagy téged, (Azaz akiről elhiszi, hogy talpig férfi, mert rólad nem hiszi el) akkor ezek a nyalizások megszűnnek. A nyalizásból táplálkozni egy elég érdekes dolog. Amíg rendszeresen vigyorognak neki, addig nincs semmi probléma: megeszi az egyik dicséretet, megrágja, kiszarja és nyúl a következőért. Ha viszont megszűnik ez, akkor nem tehet mást, mint a szart eszi meg újra. És akkor bűzleni fog a csaj, de nagyon. Ott fog véget érni az "élete". Az az élete, amit a külsejére épített fel. Tehát ezt a 10/10-es szeretetqrvát én a helyedben most azonnal otthagynám, menjen csak a kis nyalizós gyökereihez, ha akar.

2013. ápr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ha mindenféleképp börtönbe akarsz kerülni súlyos testi sértésért,csináld csak!
2013. ápr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A megverés egyébként pedig nem csak hogy a gyávák fegyvere, hanem a gyáva idióták fegyvere. Nem tudom tisztában vagy-e vele, de ha megvered a csajod néhány udvarlóját, akkor 1-2 évre biztosan hűvösre kerülsz. Komolyan megéri ezt neked? Inkább szerezz egy kis önbecsülést + merj bízni magadban és a párodban. De ezt a csajt én akkor is kidobnám. Mert nem hiteles nő, hanem csak egy kisláyn.
2013. ápr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Wadmalac ***** válasza:
88%
Erről eszembe jutott amikor egy ex-barátnőm küldött egy sms-t, mi van velem, hogy vagyok, válaszoltam hogy kösz jól, erre felhívott az aktuális pasija, hogy ne hívogassam a csajt mert megkeres és kinyír satöbbi satöbbi. Na, akarsz ilyen díszköcsög lenni? Mert az udvarlóveregetés jó út efelé.
2013. ápr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
ezzel a hozzáállással potenciális s3ggfej leszel.
2013. ápr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
bökd meg őket egy bökővel fészbúkon.
2013. ápr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!