Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van egy "alfahím"barátod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy "alfahím"barátod, tudnál váltani egy csendes, félénk srácra?

Figyelt kérdés

szóval úgy néz ki szakítunk az "alfahímmel"

irtó helyes, vezető típusú, domináns srác, aki ugyanakkor szerény és kedves, szóval mindenki imádja, tiszteli, felnéznek rá, a nők omlanak érte.

de már alig találkozunk, szinte csak a telefon tart minket össze, ha ez nem lenne, már rég szakítottunk volna.

de van egy másik srác és nem érzem vele azt a "szikrát". de megbízhatónak tűnik, olyannak, aki ha megszeret, veled van holtomiglan, és jól is néz ki. de nem omlanak utána a nők, nem néz fel rá senki, sőt néha bizonytalannak is tűnik. gondolkodtam, lehet azért nem érzek semmit, mert még "az alfahím" lebeg előttem. később letisztul az emberben ez a kép? ez a volt barát/nő -höz való viszonyítás effektus?


vagy ha lenne szikra, ezt enélkül sem érezném? pl ha nem lenne senkim régóta.


hogy működik ez a "szikra" dolog? meglátod és megáll az idő?


2012. jún. 16. 22:38
1 2 3 4
 1/36 -=Koldus=- ***** válasza:
Alfahím - ómájgád -.-"
2012. jún. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
* vagy a szikrát, enélkül sem érezném? ha nem lenne senkim?
2012. jún. 16. 22:42
 3/36 anonim ***** válasza:
Ne aggódj kedves kérdező, 25-26 éves korodra te is fel fogsz nőni.
2012. jún. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

próbáltam összefoglalni.

ezért a jelző.

de úgy is írhattam volna, hogy amíg kapcsolata van az embernek, addig egy más tipusú személlyel nem lehet szikrát érezni?

2012. jún. 16. 22:43
 5/36 anonim ***** válasza:
próbálkozz egy omega hímmel
2012. jún. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
volt már valaki úgy, hogy pl együtt járt élt egy számára tökéletes vkivel és egy kevésbé tökéleteset, akit nem lát tökéletesnek, abba beleszeressen?
2012. jún. 16. 22:44
 7/36 anonim ***** válasza:
Hol lakik az az alfahím?
2012. jún. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Akkor te vagy a bétagirl?
2012. jún. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Hát a fák aljában.
2012. jún. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Az alfahím ellentéte a béta teszter. :)
2012. jún. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!